Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen voros pottyos konyveket...

Milyen voros pottyos konyveket ajánlanátok? 14/L

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú érdekel? Az úgymond klasszikusokat, mint a Csontváros sorozat Luxen sorozat, gondolom ismered... Ha ilyen könnyű kis romantikus könyvet keresel, akkor megpróbálkozhatsz az Anna és a francia csókkal, meg annak a folytatásával, a Lola és s szomszéd sráccal. Aztán szokták még szeretni a Hollófiúk-sorozatot, az Üvegtrónt, meg a Rubinvöröst, bár azt én annyira nem szeretem... Egy kicsit misztikusabb a Tigris átka-trilógia, ez Indiában játszódik, és vannak benne szöxi tigrishercegek. :3 A Legenda-trilógia hasonló mint az Éhezők vagy a Beavatott, és valami fantasztikus, én imádom! Egyrészesek közül nagyon ajánlom: Aristotle és Dante a világmindenség titkainak nyomában, gyönyörű könyv, nekem a kedvencem. Remélem hasznos voltam~ ^-^
2016. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fallen,Csitt csitt, Angelfall,Kelley Armstrong sötét trilógia, hex hall,Duff,A mennyország várhat, easy, embrace ennyi jutott még eszembe :)
2016. jún. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszoloknak. Meg irhattok( amugy johet minden fele kony csak voros pottyos legyen)
2016. jún. 14. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Leányrablás Budapesten :D ! Beasty, Anna és a francia csók, Lányok regénye,Csók pont jókor,Nyitótánc, L.A Candy,Entangled
2016. jún. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!