Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen konyveket ajanlanatok...

Milyen konyveket ajanlanatok olvasasra?

Figyelt kérdés
I8 eves lany vagyok, nyaron szeretnek olvasni tobbet, mivel evkozben nem igazan volt lehetosegem. Szeretem a romantikus, dramai konyveket, de johet barmi, csak ne legyen annyira gagyi. Nektek mik azok a konyvek, amiket le se tudtatok tenni es jol megirt alkotasok? Amitol leesett az allatok amikor a vegere ertetek?
2015. jún. 10. 17:58
 1/4 anonim válasza:
Olvasásra bàrmelyik könyvet csak ajánlani tudom, hisz mindegyik arra van :D de amelyik szorakoztató, vagyis nekem tettszett az a Szent Johanna Gimi (-Leiner Laura),a Bábel (szintén Leiner Laura), Lányok Késésben (-Jacqueline Wilson), Rubinvörös, Smaragdzöld, Zafírkék (mind3 Kerstin Gier).
2015. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom tengere

Callie & Kayden sorozat

Utánad a sötétben

Zuhanás

Tökéletes kémia sorozat

A nyár amikor megszépültem

Nincs nyár nélküled

2015. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sötét elmék:

Egy nap alatt olvastam ki mert annyira beszippantott h nem bírtam letenni :D kb a jelenben játszódik, a lényeg h a gyerekeknek mutáns képességeik lesznek és minden gyerek egy "rehabilitációs" táborba kerül. A könyvben az játszódik le hogy egy fiatal lány hogy szökik meg és hogy hogyan éli túl.A végén nagyon meglepődtem, azt hittem falnak megyek XD de jó kis könyv



Modern boszorkány:

Ez is jó kis könyv csak kicsit az a fajta amelyiknek olvasása közben azt mondogatod hogy na ki gondolta volna mégis?! Az a tipikus kiszámítható könyv, egy nőről szól akiről kiderül hogy boszorkány és boszorkányos dolgokat csinál majd az egész könyvben XD De ez egy kicsit gagyi



A beavatott:

Ez hasonló minta sötét elmék, csak itt az emberek külön csoportokban élnek (tulajdonságok szerint:bátrak,önfeláldozók stb.)

jó kis könyv


a témához közel ezek vannak amiket ismerek, de jó kis krimi A fiú

és most olvasom éppen a Vének háborúját, ez pedig egy schi-fi eddig nagyon tetszik


nem tudom tudtam-e segíteni mivel fiú vagyok és nem igen szeretem a hasonló témákat, illetve én csak nemrég kezdtem olvasgatni :D

2015. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, drámai és romantikus könyveket nem nagyon ismerek, de imádom:

Exodus

Éhezők vidadala (mindhárom kötet)

Lányok regénye (ennek is van vagy három kötete)

Harry Potterek

A beavatott

Dan Brown könyvek

Anne sorozat (ebben van szerelem is)

2015. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!