Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jaime és Cersei hány éves...

Jaime és Cersei hány éves korukban háltak először? (Trónok harca)

Figyelt kérdés
Gondolom a könyvben írva vagyon. :)

2016. jún. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég korán, mert az anyjuk, Joanna rájött, hogy mit művelnek és Casterly-hegy két legtávolabbi pontjában szállásolta el őket.

Ekkor lehettek 8-9 évesek.

Lehet akkor még nem konkrét szex volt...de valami hasonló, mert Joanne eléggé kiakadt és Tywinnek sem mert szólni.

2016. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy emlékszem, hogy valamikor 10 éves koruk körül, vagy kicsit előbb. Hiszen az ő szerelmük már nagyon korán kialakult, főleg, hogy ikrek, gyakorlatilag együtt nőttek fel.
2016. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És azt nem tudni, hogy konkrétan min kapta rajta őket az anyjuk?

10 évesen csak nem szexeltek még.

2016. jún. 20. 18:08
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszem, akkor az állatokat utánozták, tehát úgy csinálták mint a kutyák (próbáltam szépen kifejezni magamat). 8-10 éves korukban kezdték.
2016. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Te nem simogattad oviban kislány puniját kisfiúként vagy nem mutogattátok magatokat néha? Én jó pár kis punit láttam amikor én is 4-5 éves voltam. És ez még csak akkor volt, nem is 8-10 éves koromban
2016. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Hát én ilyenből kimaradtam sajnos.

2016. júl. 5. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

A lényeg hogy már a gyerekekben is van minimális szexualitás, szexuális kíváncsiság.

-A kissrácok akkor is húzogatják néha a fütyköst 5-6-8 éves koruktól kezdve, ha abból még ondó jó néhány évig nem jön.

-A lányok is dörzsölik néha a nunit valahogy

Ezek nem szándékos, tudatos dolgok. Egyszerűen csak érzik hogy jól esik ezért néha csinálják.


Cersei és Jamie annyira elhanyagolva nőttek fel (a szüleik által) hogy valahol ezzel is magyarázzák hogy ennyire egymás felé fordultak. Ha az apjuk és az anyjuk sokkal több szeretetet mutat ki irántuk, akkor simán lehet hogy nem is kezdenek el vérfertőzni

2016. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!