Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lehetett ez a könyv?

Melyik lehetett ez a könyv?

Figyelt kérdés

Meglehetősen nehéz kérdés lesz, mivel a lényegre, a könyv tartalmára egyáltalán nem emlékszem:D

Általános iskolás koromban olvastam (valamikor 1999 és 2007 között), akkoriban jelent meg. Valami tiniknek szánt regény volt, de nem szerelmes történet.

Viszonylag vastag volt, méretre kb. akkor, mint a Harry Potter negyedik kötete. A borítója ezüst színű volt, (talán még csillámos is), egy kutyával (talán mopsz?:D) az elején, aminek a szeme ilyen volt:

[link]


Őszintén szólva nem hiszem, hogy ebből bárki is rájön, de nagyon furdal a kíváncsiság, hogy mi lehetett, mert úgy emlékszem, anno baromira tetszett:D


2016. jún. 26. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a borítóra, de meg nem mondom, mi a címe, nem is olvastam, de emlékeim szerint jóval vékonyabb volt, mint a HP4, inkább olyan 200 oldalas lehetett.
2016. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem határozottan egy viszonylag vaskos könyv rémlik:D De lehet csak "kicsiként" tűnt vastagnak, fene se tudja.

De annyira jó lenne rájönni, mi volt az:D

2016. jún. 26. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hipnózis volt a címében, ezért volt olyan a borító. Név is volt benne.
2016. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háhá! A második kommentelő segítségével ráleltem:D [link]
2016. jún. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!