Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy tavasz-nyár körül kiadott...

Egy tavasz-nyár körül kiadott könyvet keresek, azt hiszem, ifjúsági fantasyk között lehetett, legfőbb ismertető jele, hogy a borító teli volt Dávid-csillaggal, és utópikus regény volt. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Sajnos nem emlékszem se a szerzőre, se a címére, de nagyon hálás lennék,ha valaki tudná, melyik ez a könyv, könyvesboltban azóta kerestem, de nem találtam. Páromnak szeretném a képzeletbeli karácsonyfánk alá tenni :3

2015. dec. 20. 20:18
 1/2 julibuci válasza:
Szerintem Lois Lowry : Számláld meg a csillagokat c. könyvét keresed. Remélem tudtam segíteni, bár ennek a borítóján egy nagyobb Dávid-csillag szerepel és ilyen naracssárgás háttér
2015. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, de nem ez a borító volt, és a története sem ez volt, nem volt benne semmi csúnya nácizós dolog. Mást vettem neki amúgy :"D
2015. dec. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!