Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastam egy könyvet még pár...

Olvastam egy könyvet még pár éve, de nem tudom a címét, elfelejtettem. Valaki felismeri a leírás alapján? Sokat segítene vele

Figyelt kérdés

Szóval egy nőről szólt, aki egy könyvtárban tartott bemutatót és volt egy srác, akiről nem sok rémlik, de egy nagy házban lakott és a nő hozzáköltözött pénzhiány miatt. Azthiszem össze akartak házasodni a pénzért vagy ajándékokért, de ez nem biztos. A lényeg, hogy nem szerették egymást eleinte. De a nő beleszeretett a férfiba és sokszor le is feküdtek.

Még az rémlik a könyvből, hogy a nő az egyik szobába beengedte a kóvorkutyá(ka)t és a férfi ezt nem támogatta, a nő erre megsértődött és utána végül megengedte a nőnek.

A végén biztos, hogy rájöttek, hogy tényleg szeretik egymást.


Felismerte valaki ezt a regényt?



2016. júl. 3. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*pár hónapja
2016. júl. 3. 19:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Érdekházasság Jennifer Probstól (?) :)
2016. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg :D

Köszönöm szépen a segítséget :)

2016. júl. 7. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó,ezt a könyvet szeretem!Most adtál egy ötletet,h mit olvassak(újra)!
2023. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!