Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek? Folytassam...

Mi a véleményetek? Folytassam ezt a kis irományt?

Figyelt kérdés

Wattpadon elkezdtem könyvet írni,de még nem volt bátorságom publikálni. A címe: THE EVIL

A történet egy lányról szól, aki egy napon megtalálja saját nővérének holttetét a saját hállószobájában.

Nem hagyományos módon gyilkolák meg.A holttestének megtalálója (azaz a főszereplőnk) különös jeleket figyel meg, amik éreztetik vele, hogy nincs minden rendben. Megismerkedik a gonosszal, óriási pofonokat kap az élettől, amik nem akarnak véget érni. Egyre több veszélyes személy lép be az életébe, és nem tudja, hogy kiben bízhat meg, s kiben nem.

Részlet:

Aprót kortyoltam a még tűzforró gyümölcsteámból. Az édeskés folyadék lecsúszott a nyelőcsövemen és melegséggel árasztotta el az egész testemet. Titokban Annet figyeltem, aki egy újabb adag fát dobott a kandallóban lévő tűzre. Homlokán izzadságcseppek gyöngyöződte, tekintete fáradtságról,kimerültségről árulkodott. Rövid, barna haját füle mögé tűzte, majd lehuppant a mellém. Még sose éreztem őt ilyen közel magamhoz. Mindig is legjobb barátnőknek tarottam magunkat, de amióta tudom, hogy mindketten egy ördögi háború részei vagyunk, sokkal jobban kötődök hozzá. Ő tudja mit érzek, még akkor is, ha nem élte át azt, amit én.

-Léteznek még más misztikus lények is? Mármint a démonokon kívül?-kérdeztem hirtelen. Anne szórakozottan elmosolyodott, majd begyömöszölt a feje alá egy rózsaszín párnát.

-Rengeteg tévhit van ezzel kapcsolatban.-kezdte.- Vannak, akik azt állítják, hogy igenis léteznek tündérek, szirének és más csodálatos lények. Egyesek azt az elvet tartják helyesnek, miszernt csak démonok és varázslók léteznek. Nos most elmondom neked a keserű igazságot: a jó meghalt, még mielőtt mégszülethetett volna. Soha nem léteztek tündérek, és nem is fognak. Világunkat már a kezdetektől fogva a gonosz irányítja, és ez ellen egyenlőre semmit sem tudunk tennni. A démonok markában vagyunk, és úgy játszadoznak velünk, akár a bábukkal.


Ennyi lenne a részlet. Őszinte válaszokat írjatok, kérlek. Nagyon örülnék egý kis építő jellegű kritikának. BTW amúgy 12 éves vagyok :)



2016. júl. 4. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nahát, idősebbnek hittelek :D

Egyébként szerintem mindenképpen folytasd, jó lesz ez

A megfogalmazások is rendben vannak

Remélem sikerülni fog

2016. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Helyesírásomat kérlek nézzétek el, egy tizenötcentis gépről ìrtam :')
2016. júl. 4. 15:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Ooo köszönöm szépen :)
2016. júl. 4. 15:03
 4/9 Papi Gonzales ***** válasza:

persze hogy folytasd...

Azt hogy jó lesz-e kitudja, persze nem valószínű, de ha abbahagyod akkor soha nem is lesz

2016. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jo !

En amikor olvastam azt hittem egy huszon eves valaki irta

Tehetséges vagy Szerintem !

Szoval folytasd

2016. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. júl. 5. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, a soraidat olvasva én is azt hittem, már legalább 18 múltál, vagy még több. :D

Örömteli ilyen fiatalon ilyen tehetséges "író(ka)t" látni, bár manapság ezekből tényleg nagyon kevés van. Szóval, gratulálok! :)

Bármikor olvasnám ezt a történetet, remélem, hamar publikálod is, hisz' engem eleve nagyon érdekelnek a démonos dolgok (oké, ezt most a Supernatural-fan énem mondatja velem :D), szóval hajrá! Én szurkolok!


ui.: Még ha nem is rakod ki sehova, csak a gépeden pihen nagy magányosan, akkor se merészeld abba hagyni!Megértetted? Nagyon jó! :)

2016. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem lesz neked nagy újdonág, amit most írok, de mikor olvastam, azt hittem idõsebb vagy pár évvel. Szerintem a helyesírásod sem rossz, nagyon jól is fogalmazol, és tetszik az ötleted. Ha én kitalálok fejben egy sztorit, mindig hasonlóan kezdem, egy történetben szeretem, ha vannak balesetek, vagy valami enyhén titokzatos dolog. Ha folytatod, én biztos elolvasom. :)
2016. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Wattpadon a nevem: Uncsallogato

Erre a profilra fogom felrakni a sztorit.

2016. júl. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!