Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Star Wars könyv?

Star Wars könyv?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Star Wars fan vagyok.Szeretnék 1-2 Star Wars könyvet venni.Ahogy elnéztem rengeteg van ,rengeteg szerzőtől.Melyek a legismertebbek?Illetve mit ajánlotok,ha csak 1-2 könyvről van szó?(első három rész a kedvencem és jedi párti vagyok)

2016. júl. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jedi párti :DDDD
2016. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én két jó Star Wars könyvet olvastam, a Sötét Nagyúr trilógia 2. és 3. részét, az elsőt még nem, de a filmek ismeetében bármelyiket érteni fogod előzmények nélkül. A 2. a Sithek bosszúja, a film forgatókönyve alapján készült, de nagyon élveztem, sokkal jobban is, mint a filmet, benne vannak a kihagyott jelenetek is, meg úgy egészében sokkal jobban összeáll Anakin bukása. Nagyszerűek a karakterek és világosak a motivációk, ha szeretted a filmet, imádni fogod. A következő pedig a Sötét nagyúr, a 66-os paranccsal kezdődik, és kb. fele időben az azt túlélő Jedikről, illetve a fiatal Vaderről szól.

Mindkettő színvonalas könyv. Remélem, segítettem, jó olvasást!

2016. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged ;)
2016. júl. 7. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Timothy Zahn trilógiája
2016. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy az eredti, Disney előtti folytatásra, akkor mindenképp a Thrawn-trilógia és a Jedi Akadémia trilógia.
2016. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 randomole válasza:

James Lucano: Tarkin, Darth Plagueis

John Jackson Miller: Új hajnal, Kenobi

2017. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!