Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Joffrey miért akarta megölni...

Joffrey miért akarta megölni Brant A tűz és jég dala című könyvsorozatban (Trónok harca tévésorozat)?

Figyelt kérdés
Mert nekem a FILMsorozatból az jött le,hogy Cersei akarta megölni, de számomra az sem a könyvből sem a sorozatból nem derült ki,hogy Petyr miért hazudott a tőrről Catelynnek?...vagy lehet régen tudtam de a 2. részt már nagyon rég olvastam...most olvastam a 3. részt és megint felmerült bennem ez az utóbbi két kérdés...ezt eltudnátok magyarázni?...vagy itt valami eltérés van a film és könyv között?

2016. júl. 9. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben kiderül, hogy Robert Baratheon azt mondta, hogy jobb lenne, ha Bran meghalna, mert így csak feleslegesen szenved. Joffrey meghallotta ezt, és úgy gondolta, hogy felvág kicsit az apja előtt, és bérgyilkost küldött a tőrrel.

Petyr azért hazudott, mert van esze, és nem akart nekimenni Joffreynak meg az őt anyatigrisként védelmező Cerseinek, inkább rákente a jelentéktelen(nek hitt) Tyrionra.


Arra már nem emlékszek, hogy a sorozatban mi hogyan volt.

2016. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :DDD
2016. júl. 9. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:

de ha megolte volna brant a bergyilkos akkor mi van? :D utana odamegy a faterhoz es kozli, hogy igen en voltam?


baelish meg honnan tudott az egeszrol?

2016. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Petyr szerintem csak Cat-től tudott az egészről...a másik kérdésedre meg nem tudom a választ, szerintem ezt még Joffrey sem gondolta végig xd
2016. júl. 11. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, miutan leirtam jutott ez eszembe :D mindenesetre gyorsan vag az agya. :D akkor joffreyval fogadott es ugy nyerte el tole a tort?


meg hogy is derult ki a nevnapjan h o volt az tyrion szamara? mit is mondott? elfelejtettem :D

2016. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az utóbbit nem tudom...de szerintem az csak egy kamu volt ,hogy tőle (Petyrtől) nyerték el a tőrt...mert az egy oroszlánfejes kés volt (ha jól emlékszem), szóval nyilván egy Lannisteré...szerintem semmi köze nem volt Kisujjhoz...egy ideig a sorozatban próbáltam követni,hogy mit miért tesz Baelish, de utána már teljesen elvesztettem a fonalat :S...meg a sorozatban már mindenhol felbukkan így nehéz volt követni :S
2016. júl. 12. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Petyr szerintem azért hazudott, hogy egymásnak ugrassza a Lannistereket meg a Starkokat. Nekem úgy jött le, hogy van egy nagyon bonyolult és kicsit elmebeteg terve, amit rajta kívül senki sem ért. :D És ő is kezd lassan belegabalyodni szerintem.
2016. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!