Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan horror könyv aminek...

Van olyan horror könyv aminek olvasása közben igazán féltél?

Figyelt kérdés
Szellemes, űrlényes, szörnyes... bármi, amitől tényleg féltél.

2016. júl. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de film sem. Mondjuk szerintem amúgy is a borzongató hangulat lenne a lényeg, nem a félelem. Megfelelő hangulatú könyvet viszont már olvastam, igen. De ez itt mindegy, mert te az üres félelmet keresed (pedig a könyvek nem tudnak jumpscare-rel ijesztgetni, mint egyes filmek, ez könnyen belátható).
2016. júl. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább valami pszicho-thriller-t kellene keresned, nem horrort.
2016. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat, ami nagyon izgi volt nekem, az Stephen Kingtől a Tortúra :) de szerintem, minden Stephen King könyv "felelmetes".
2016. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MLDSixx válasza:

Josh Malerman - madarak a dobozban szerintem elég para csak kicsit várni kell hogy beinduljon és megértsd mi miért történik

Joe Hill - nos4a2 is nagyon jó

Kate Bennett - Megkarcolt élet igaz nem horror de vannak benne durva dolgok és elejétől a végéig fent tudja tartani az érdeklődést

2016. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Harry Potter 7. :D

bár inkább elgondolkottatott, annyit gondolkoztam rajta, hogy belezöldültem a végén! :D

2016. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!