Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan, aki tankönyvekk...

Van itt olyan, aki tankönyvekkel "mulatja" a nyári szünetet?

Figyelt kérdés
Engem valószínűleg felvesznek az egyetemre, ahová szeretnék menni, de nincs jobb dolgom, ezért angolt tanulok. Na meg azért is , mert németes voltam, de a munkám igényelni fogja az angolt, meg manapság az angol tudás elengedhetetlen :D

2016. júl. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de angolt hogy lehet tankönyvből tanulni? :D Nézz inkább filmeket angolul, sokkal többet ér, és még szórakozol is. Egyébként én is tanulok, most leszek 12.-es és félek az érettségitől :(
2016. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Angollal/olasszal, illetve könyveket olvasok (természetesen a művészibb példányokat)
2016. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az érettségi túl van hypolva. Tudod én mennyit "tanultam" rá 2 napot, és 4-es 5-re érrettségiztem. A kidolgozásra meg annyi idő volt, hogy közben még azt is meg tudtuk beszélni, hogy ki mit húzott.
2016. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt valaki belekötne, tudom hogy elírtam az érettségi szót.
2016. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is tanulgatok. Földrajztételeket dolgozom ki, mert rájöttem, hovy abból is kellene emelt érettségi, hamár angolból nem állok nyelvvizsga szintjént. Emellet tanulom az angolt is, de kevés sikerrel..
2016. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Művészettörténet, festészet, építészet, angol és japán nyelvkönyvek, ha ez számít. Bár az előbbieket nem mondanám tankönyvnek, inkább szakirodalomnak, az angol egy munkafüzet, ami nyelvvizsgára készít és szókincset fejleszt, a japán meg egy kezdőknek való nyelvtankönyv és zsebszótár.
2016. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szó szerint, drága barátom xDD

Diákmunka a sok tankönyv pakolásával, szedésével ês csomagolásával.. Egy élmény 😂


Am normálba ma kémiás könyveket ha olvasgatok is. Szakirodalom, most főleg szerves kémia. 😉

2016. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Angolhoz szerezd be az English Grammar in Use könyvet és abból tanuld meg az összes nyelvtani szabályt. Könnyű dolgod lesz utána.


Aki az érettségiről írt: az angol érettségi szart sem ér. Még emelt szinten is sokkal gyengébb egy komolyabb középfokú nyelvvizsgánál.

2016. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

#3

Igen, csakhogy nekem nem elég a 4-es 5-ös érettségi, a lehető legjobbnak kell lenni, mert államira akarok bekerülni.

2016. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!