Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem valami jó könyvet...

Tudtok nekem valami jó könyvet mondani?

Figyelt kérdés
valami olyan könyvet szeretnék ,ami úgy magával ragad és nem tudom letenni, nagyon nem is tudom milyeneket szeretek picit ilyen poénost de azért legyen néha komolyabb is valami drámásabb vagy sci-fi de az ilyen naplós dolgokat is szeretem persze ha jók :D 17/f

2016. júl. 19. 22:28
 1/9 anonim válasza:
33%
Ötödik hullám.
2016. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy abból láttam már a filmet, és nem hiszem hogy az után már ugyan olyan lenne vagy de?
2016. júl. 19. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Lee Child, Wilbur Smith, Robert Ludlum és Dmitry Glukhovsky könyveit ajánlom.
2016. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne olvasd el az 5. hullámot, mert egy rakat f.s, bár ha tetszett a film, akkor lehet könyvben is szeretni fogod.


Mit szólnál a Harry Potter könyvekhez? Én most akarom elkezdeni olvasni őket. Állítólag sokkal jobbak, mint a filmek.

Esetleg Trónok harca? Gyűrűk ura?

Vagy:

Marie Lu: Legenda

Ezt nyugodtan olvashatják fiúk is, váltott szemszögből írta az írónő.

Ernest Cline: Ready Player One

Rick Riordan: Percy Jackson

James Dashner: Az útvesztő

Jennifer A. Nielsen: Hatalom trilógia

Pierce Brown: Vörös lázadás

2016. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, az 5. hullámot csak filmen láttam, de tényleg szar.


OFF: Mellesleg ha az ötödik hullája ilyen, milyen lehetett az első? Bocs, ez de szar poén volt. :D

2016. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. válaszoló hát nem tudom nagyon nem gondolkodtam Harry Potteren, a Trónok harcát meg nem nagyon szeretem (fimben) az menyire másabb mint a film?

Meg nem nagyon szeretnék ilyen könyv sorozatokba belekezdeni mert nem túl sok időm van, max olyat ami 2 könyvből ál.

2016. júl. 20. 14:05
 7/9 A kérdező kommentje:
És köszi az eddigi válaszokat :D majd körbe nézzek hogy miket találok meg belőle :D
2016. júl. 20. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig Harry Potter jó! én 20 évesen kezdtem olvasni, és 15 éve állandóan forgásban van, bele-bele olvasok, újraolvasom. Édesanyámat 50 évesen beszéltem rá, hogy olvassa, le sem tudta tenni.

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei is nagyszerű könyv. Az eleje kissé vontatott, de utána letehetetlen. Háborús, drámai, misztikus... klassz könyv.


19 évesen olvastam A gyűrűk urát. Na, azt nem tudtam letenni, 6 délután alatt letudtam az egészet.

2016. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Unwind

Én ezt szerettem nagyon :)

2016. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!