Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani könyveket?...

Tudnátok mondani könyveket? Többi lent

Figyelt kérdés
Olyan legyen, ami nem több részes, szóval ne legyen sorozta. Lehet bármilyen téma, de inkább fantasy nélküli a lényeg, hogy tényleg olyan letehetlen legyen
2016. júl. 21. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály számára ill. fiúnak/férfinek vagy lánynak/nőnek?
2016. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Donna Tartt: A titkos történet
2016. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16/l
2016. júl. 21. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél semmi komolyat és mélyenszántót, akkor kellemes és izgalmas időtöltésnek Leslie L. Lawrence könyvei lehet, hogy tetszenének. Nyomozós, kalandos, izgalmas, nem fantasy szórakozatóirodalom.


Komolyabb témájúak, de olvasmányosak Khaled Hosseini regényei. (Pl.: Papírsárkánoyk, Egyezer tündöklő nap) 16 évesen már lehet, hogy érdekelne.


Szintén komoly téma, de könnyedebb stílusban - viszont számomra letehetetlen volt: Harper Lee: Ne bántsátok a feketerigót!

és ugyanígy jártam Niccoló Ammaniti: Én nem félek c. regényével.

Ezek mondjuk nem Lelslie L. Lawrence stílusúak, de nem tudom, milyen könyveket szeretsz, így ötletelgetek kicsit.


Komoly téma, de kamaszoknak való stílusban:

Kalapos Éva: Massza


Hirtelen ezek jutnak eszembe, hátha lesz, ami szimpatikus.

2016. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cinder és Ella (lol könyv)

Sarah Dessen: Figyelj rám

Szívzűrterápia strébereknek (lol könyv)

Ezek tini könyvek

2016. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A tenger boszorkánya, nagyon jóóóó! :) (Egy részes, de lehet, hogy ennek lesz folytatása, bár nem tudom)
2016. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld:) a lol könyveket mondjuk annyira nem csípem..
2016. júl. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!