Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Hermione Harryhez,...

Szerintetek Hermione Harryhez, vagy Ronhoz illett volna jobban?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Rowling végül Ron mellé tette őt, de érdekelne a ti véleményetek is.

2016. júl. 23. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ronhoz. Harryvel mindigis a barátzónában voltak.
2016. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Henike00 ***** válasza:
85%
Én mindig azt gondoltam, h majd Harryvel fog egy párt alkotni, valahogy Ginny nem illik a képbe, olyan hirtelen jött :D
2016. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Sztem harryhez ron illet volna.
2016. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy harmadik személyhez illett volna leginkább, de nekem ez így tökéletes, ahogyan lett:) Amúgy Harry és Ron közül tényleg nem tudom eldönteni. Amúgy úgy hallottam, hogy Rowling utólag belegondolva most már inkább Harryvel "jövetné össze" Hermionét. Nekem mindegy, szerintem bármelyik variáció amúgy tökéletes. Így lehet, hogy talán kicsit izgalmasabb volt, hogy a végén Ronnal jött össze, és nem a főszereplővel, aki kiválasztott, meg ilyenek.
2016. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Victor Krummal láttam volna végül szívesen :)
2016. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Ginny nem jött hirtelen. Ginny már a második résztől kezdve elő volt készítve Harrynek.. :D
2016. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenképp Ronhoz illik.És nem csak azért, mert imádom a Harry-Ginny párost:D

Sosem tudtam Hermionét Harryvel elképzelni,a "tökéletes lány és tökéletes fiú" páros ami lett volna belőle elég meseszerű.Ráadásul Hermione és Ron már gyerekként olyanok voltak mint egy házaspár a folytonos veszekedésekkel, szerintem nagyon aranyosak együtt:D

2016. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

1000% Ronald Weasley +

1000% Hermione Granger =

Tökéletes pár! ;-)

2016. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem Dracohoz illett volna:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha Harry és Ron között kellene választani, akkor Ront mondanám, mivel szerintem Harryvel túlságosan baráti a viszonyuk. Ám a Fred+Hermione párost milliószor jobban szeretem, mint a Romionét.
2016. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!