Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Setét torony...

Majonézharcos kérdése:

Stephen King Setét torony sorrendje?

Figyelt kérdés

Elolvastam a két megjelent képregényt és az érdekelne, hogy onnan melyik könyv folytatja a történetet.

Susan meghalt, Rolandot pedig megszállta az az izé :D



2016. júl. 25. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár szerintem a borítón is rajta van, hogy hanyadik kötet...
2016. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
JA most olvastam csak a kiegészítést! Csak a kérdést figyeltem eddig. Akkor nem szóltam.
2016. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a könyvekben folytatódna. Nem lehetséges, hogy lesz még folytatása a képregénynek? Amúgy miről szól, Roland fiatal koráról, amikor még együtt van Cuthbertékkel? Mert a könyvekben ezekről csak kevés szó esik, a 4-ben, ebben hal meg Susan is. De amúgy a könyvsorozatban Roland már felnőtt, és egy másik ka-tettel nyomul.
2016. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, ez szomorú. Igen a kezdetekről szól, az új ka-tet milyen? A régit nagyon megszerettem
2016. júl. 26. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerettem a könyvekben lévő ka-tetet, szerintem remek csapatot alkottak. Amúgy csak ajánlani tudom a könyveket, zseniálisak, néhol meg bugyuták, de összességében nagyon szerethetőek. Irtó mód ráfüggtem anno, mikor olvastam. Az első egy kicsit fura volt, ebben még Roland is egyedül van, meg az írás stílusa is elüt a folytatásokétól, de a második könyvtől már rendben van az egész. Szóval kezd el, a hét könyv sorrendjét nem nehéz kitalálni, plusz van az 'Átfúj a szél a kulcslyukon' kiegészítő is, ami a 4. és 5. között játszódik, de szerintem nyugodtan a végére lehet hagyni, sok vizet nem zavar a fősztoriban.
2016. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az új ka-tetet, bár látom elég régi kérdés, azóta már biztos el is olvastad :D a képregényeket honnan lehet beszerezni?
2019. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!