Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Olimposz hősei sorozat...

Az Olimposz hősei sorozat kapcsolódik a Percy Jackson és az Olimposziak sorozathoz?

Figyelt kérdés
Kiolvastam mind az öt Percy Jackson és az Olimposziak könyvet. Aztán kerestem hasonló könyvet és rábukkantam az Olimposz hőseire amit láttam szintén Rick írt. Megnéztem, hogy kb. miről szól és láttam a leírásban Percy illetve Annabeth nevét is. Szóval akkor Az Olimposz hősei sorozat egyfajta folytatása lenne a Percy Jackson és az Olimposziaknak vagy ez egy teljesen más különálló sorozat? És ez a sorozat (Az Olimposz hősei) kinek a szemszögéből íródott?Ha válaszoltok akkor leírnátok Az Olimposz hőseinek a részeit sorrendben? Köszönök minden segítséget! :)

2016. júl. 27. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, igen, ez egyfajta második évada a Percy Jacksonnak, csak ebbe már római mitológiákat is vegyítenek. Én nyugodt szívvel ajánlom.

Az elveszett hős

Neptunusz fia

Athéné jele

Hádész háza

Olimposz vére

Az utolsó kettő még nem jelent meg magyarul.

Örülök, ha segíthettem.

2016. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél :D azt még véletlenül nem tudod, hogy ez a sorozat is Percy szemszögéből íródott-e?
2016. júl. 28. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Nem, az egész sorozat E/3 elbeszélésben van megírva.
2016. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm szépen a segítségedet :D
2016. júl. 29. 18:19
 5/5 Cuvu4324 ***** válasza:
Igen a folytatása. Itt a római mitológia főbb szerepbe kerül. Emellet új szereplők is feltűnnek. Szóval a könyvek sorrendben: Az Elveszett Hős ( ami Jászon, Piper és Leo szemszögéből), Neptunus Fia (Percy, Hazel és Frank szemszögéből), Athéné Jele,(ebbe nem vagyok biztos! Annabeth, Percy, Leo, Piper) Hádész Háza (ebben sem vagyok biztos! P) és Olimposz vére (ami sajna még nem jelent meg magyarul).
2017. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!