Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az elveszett hős c. könyv...

Az elveszett hős c. könyv elolvasásához mennyire szükséges Percy Jackson történetének ismerete?

Figyelt kérdés
Az elveszett hőst ajándékba kaptam, és szeretném elolvasni, de nem tudom, mennyire lenne érthető anélkül, hogy megismerkednék Percy Jackson világával - csak emiatt ugyanis nem igazán szeretnék elolvasni 5 kötetnyi előzményt, mert annyira nem vonzz.

2016. jún. 5. 14:16
 1/3 anonim válasza:
100%

Anélkül is érteni fogod, hogy nem tudod az előzményt. Az író mindent és nagyjából mindenkit bemutat újból, ami számomra kicsit idegesítő volt, de annak aki nem olvasta az 1. Évadot, ha úgy vesszük, annak kell ez. Szóval nyugi, olvashatod nyugodtan, aztán lehet, hogy annyira tetszik majd, hogy elolvasod az előző 5öt is. Az elveszett hősben egyébként is új szereplők vannak, így egy kicsit elkülönített történetet kapunk.


Jó olvasást. ;)

2016. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. jún. 6. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte egyáltalán nincs rá szükséged. Először én is úgy olvastam, és teljesen értettem, mert ha vmi fontosat csináltak ami az elveszett hősre is kihat, azt újra elmeséli :D olvasd el az eredeti percy jacksont is, nagyon jó! :)
2016. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!