Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Douglas Preston és Lincoln...

Douglas Preston és Lincoln Child most tényleg ekkorát hibáztak két könyvük megírása során? Esetleg a magyarra fordító a hibás?

Figyelt kérdés
A "Fehér tűz"-ben Aloysius Pendergast már ismeri Albant és Tristramet, akiket ugye a "Két sír"-ban ismert meg. No de akkor meg a következő van. Meg ugye a "Két sír"-ban Corrie Swanson kisgyerekkora óta először találkozik az apjával, a "Fehér tűz"-ben meg már kapcsolatban vannak rendesen. Corrie a "Fehér tűz"-ben még csak elsőéves a John Jay Főiskolán. A "Két sír"-ban a lány szintén a John Jayre jár, és ez a könyv decemberben (is) játszódik. A "Fehér tűz" eseményei szintén decemberben zajlanak, tehát a két könyv története nem lehetett ugyanabban az évben. Corrie előbb végezte el a második évét a főiskolán, mint az elsőt??! Ráadásul le van írva, hogy Corrie a "Fehér tűz"-ben még nincs 21, de a "Két sír"-ban már 22.

#krimi #Pendergast #Corrie Swanson
2016. júl. 28. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan nem olvastam ezeket a könyveket, de nyilván hibázhattak, hisz ők is csak emberek. Az érvelésed logikusnak tűnik, ha tényleg így van a könyvekben, akkor hibáztak is.

De egyébként a fordító is lehet hibás, láttam már olyat, hogy a .375-ös Colt Pythonból három .57-es Colt Python lett. :D

2016. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van, a választ már megkaptam.
2016. aug. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!