Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta a Labancz Anna...

Valaki olvasta a Labancz Anna könyvet? És mi a véleménye az egészről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 18:35
 1/5 Levendula05 válasza:

Hello, én kb. három évvel ezelőtt olvastam. Ha az a kérdésed, hogy a könyvről mi a véleményem, engem nagyon megérintett, és megrendített (kb. ugyanannyi idős voltam akkor, mint az Anna), sokszor gondolkodtam el az egészről utána. Miskolci vagyok, így a helyszíneket is ismerem.

Ha az egész esetről érdekel a vélemény: hááát, egyrészt hibáztak a barátai, amikor a testét lemosták, de az akkori rendőrségi eszközökkel sem biztos, hogy elkapták volna a tettest. Azt se felejtsük el, hogy ő egy alacsony "státuszú" lány volt....Ezt már nem lehet tudni...A titkot magával vitte...

2010. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jujjjj:)Köszi h válaszoltál. Én most olvasom és nagyon megrendített és ráadásul ott lakom ahol ő lakott fiatalkorában. Tegnap volt 40 éve...:(

Szted tényleg igaz dolgok vannak a könyvben??

2010. ápr. 20. 18:16
 3/5 Levendula05 válasza:

Szia, akkor te is miskolci vagy:). Igen, minden igaz. Természetesen a gyilkos gondolatai, csak írói képzelet, de az események, dátumok és szereplők mind-mind valóságosak. Képzeld két egyetemi tanárom is bele lett írva a könyvbe. Az egyik tényleg ismerte Annát.

Sokszor gondoltam rá, hogy megkeresem a sírját- ha jól emlékszem Sajópetriben lett eltemetve- és viszek neki virágot.

2010. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Levendula05 válasza:
Bocsi, akkor Sajópetriben laksz :)(?)
2010. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen..igen:)
2010. ápr. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!