Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Bexi kit fog...

Szerintetek Bexi kit fog választani? Márkot vagy Tomit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Márkot,mivel az edigi részekben azon gyötrődtek, hogy együtt működjenek,habár lehet,hogy meglep az írónő és Tomit választja..
2016. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Márk.
2016. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyvben a vége felé rájött, hogy Tomi nem az igazi. Erre csak rátett egy lapáttal, hogy Márkkal egy érzelmes dalt adtak elő, és nyilvánvaló, hogy újra fellángolt benne minden amit Márk iránt érzett. Tuti, hogy Márkot válassza, ha mégsem sok márker szívét töri össze.
2016. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az biztos,h ha nem Berk vagy Márxi lesz az 5. részben sokan fognak csalódni. :)
2016. aug. 2. 07:19
 5/10 simon.szonja válasza:
Ha jól rémlik, Laura valami olyasmit mondott, hogy a végére minden jó lesz. Szerintem az olvasóinak 99,9%-a nagy márker. Szerintem Bexi Márkot választja. Hiszen különben sokaknak egy nagy csalódás lenne a sorozat...
2016. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek.Szerintem aki szereti a Bexit, az mind Márker.
2016. aug. 7. 18:43
 7/10 :DDDDDDDDDDDD ***** válasza:

Szerintem sajnos Tomit választja. 😩😩😩 Mert a végén azt mandja Márknak nem tudja jól választott-e és részletekből ami az 5. -ben lesz azt mondja kínos lesz a találkozás Nagy Márkkal. És egyébként is! Ha Tomi elmegy sétálni, akkor mi lesz a 6 -ban?? Mi olvasók mind Toxi ellen vagyunk!!!!😊😊

#Márker, #Márxi, #Berk 😄

2016. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így van! :)
2016. aug. 17. 16:38
 9/10 :DDDDDDDDDDDD ***** válasza:
Most önmagamnak mondok ellent, mert Beka azt mondja "megmondja neki hogy ez így nem mehet tovább" és én biztos vagyok benne hogy Tomihoz megy mert Márk fotózkodik.
2016. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni de szerintem Tomit választja :( . Mert azt mondja h a Nagy Márkkal való találkozás ciki lesz. De ne aggódj, szerintem ez a könyv elején lesz mert eddig az epológusokból csak a következő könyv elejét tudhattuk meg úgyhogy szerintem most is így lesz.


#berk #márxi #forevermárker

2016. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!