Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen az új Harry Potter könyv?

Shan-Yu kérdése:

Milyen az új Harry Potter könyv?

Figyelt kérdés
A 8. könyv, ami Harry fiáról szól. Olvasta itt valaki?

2016. aug. 2. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ugye, hogy ez egy színdarab szövegkönyve?
2016. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de attól még érdekel. Az írónő új krimije nekem nem tetszett annyira...
2016. aug. 2. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként az amazonon már több, mint ezer olvasó írt véleményt, csemegézz kedvedre:


[link]

2016. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak kicsit úgy tűnt, hogy egy sima nyolcadik regénynek gondolod a sorozatba, mindenesetre lásad az amazonos hozzászólásomat.
2016. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt veszem ki a hozzászólásokból, hogy nem túl jó.


Amúgy Harry egyik fia komolyan mardekáros??

De szívás...

2016. aug. 4. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szívás? Szerintem meg igazán unalmas lett volna, ha Albus is griffendéles lett volna. Sőt, remélem hogy ha később lesz róla infó, Lily a hollóhátba kerül. Unalmas már, hogy mindenki griffendéles, és csak az számít valamit. Sőt, én lehet Rose-t is a hollóhátba tettem volna, mivel az anyja is majdnem oda került.
2016. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Ezt még én se olvastam, a többit már igen. Ja, és még valami... majd elfelejtettem, de eszembe jutott, pedig igazán fölösleges így köntörfalaznom és ilyen hosszan ecsetelnem ezt a teljesen lényegtelen mondatot, melyet kitörölhetnék... de már csak azért se fogok... olvastam még a Kviddics évszázadait, plusz a Bogar bárd meséit is. Azok csak közepes szintet ütöttek meg, de még így is kellemes hangvételű műre sikeredtek, mely alapjába véve megfeleltek az ízlésemnek. A legendás állatok és megfigyelésük szintén kimaradt, de majd pótolom, ha egyszer lesz rá időm... basszus már 20:57... na megyek nézni az olimpiát, remélem lesz már a vívás!
2016. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyàltalán nem tetszett, sokkal jobb fanfictionöket olvastam, mint ez a csoda...
2016. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Revanovszky Ada válasza:
A színdarab? Hát fogalmazzunk úgy, hogy egy írtak ennél jobb fanfictiont is mint maga a színmű.De nekem tetszett főleg az , hogy volt benne Voldemort mert nagyon imádom és a szívem szakadt amikor Harry megölte . Szerintem olvasd el a szövegkönyvet .
2017. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett, konkrétan nem lehetett sok dolgot érteni, az egész egy káosz volt (nyilván azért, mert szövegkönyv). A szereplők nem voltak nekem olyan jók, mint az előző részekben.
2018. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!