Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet előrendelni a Harry...

Lehet előrendelni a Harry Potter és az Elátkozott Gyermek című könyvet? Ha jól tudom, október vége fele jön ki magyarul, és biztos sokan meg akarják venni, nem akarok lemaradni róla

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre csak angolul lehet rendelni.

Én nagyon gondolkozom, hogy megrendeljem-e, mert ez ugye nem regény, hanem a színdarab szövegkönyve, és Rowling csak társszerző benne.

2016. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Bookdepository-nál biztoan előrendelhető, mert kaptam róla e-mailt. Gondolom az Amazonnál is.
2016. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Bookdepository-n már el is fogyott, átmenetetileg nem elérhető...
2016. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angolul a Librinél. Magyarul még nem láttam.
2016. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul még nem tudod előrendelni. De amúgy én olvastam, szerintem nagyon xar, nem éri meg rá pénzt kiadni. Tisztára olyan mint egy rémgyenge fanfiction.
2016. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ncore-on fenn van angolul, simán le lehet tölteni (ha van olvasód esetleg). Pénzt tényleg ne adj ki rá, lehet a színdarab látványos, de olvasmányélménynek nagyon gyenge a Potter regényekhez képest, ráadásul 2 óra elolvasni az egészet.
2016. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!