Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak ebben a tanévben?...

Mit olvassak ebben a tanévben? 12/l szeretem a Fantasykat, de a természet feletti lényekről szólókat nem nagyon (de bármi izgi story jöhet) HP 1-méretűket 3 nap alatt, , kivégzem". HP 4,1 hét

Figyelt kérdés
Az is elég ha párat írtok és összeválogatom őket,hogy legyen egy tanévnyi kb.Válaszokat előre köszi!(Leiner Lazra könyveit már olvastam ;))

2016. aug. 4. 21:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem pont ebbe a kategóriába illik
2016. aug. 4. 21:31
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát mondanám, hogy a tűz és jég dala sorozat, de nem tudom, hogy mennyire neked való. :D


Olvasd el a viskót, szerintem tetszeni fog.

2016. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerem,majd utánanézek ;)
2016. aug. 4. 21:39
 4/20 anonim ***** válasza:

Heló!


Bartimaeus-trilógia, Darren Shan vámpír könyvek, A hobbit. Mindegyik angyon jó könyv.

2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Valami komolyabbat, szép irodalmat. Láthatóan nem okoz sok örömet egy könyv, ha ilyen megszállottan akarsz a végükre jutni.


Itt nézelődj: mek.oszk.hu

2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze a szépirodalom egy szó...
2016. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tényleg, Darren Shan, hobbit, gyűrűk ura, esetleg eragon.
2016. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

- aktuális kötelező olvasmány


-Tea Stilton: Fantázia birodalmának hercegnői - sorozat (bár nem tudom, mennyire tetszene, engem még 16 évesen is lekötött, bájos gyerekfantasy)


- Narnia krónikái - sorozat ( én 12 évesen olvastam, nagyon tetszett, nem tudom mennyire tetszene, de szerintem te egy részt egy nap alatt kivégeznél


- Neveletlen hercegnő naplója - sorozat (gondolom a filmet láttad, viszont a könyvsorozat teljesen más, sokkal jobb. )


Egyelőre ennyi jutott eszembe, ha lesz ötletem, írok még.

2016. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia :)


Percy Jakson sorozat

Olimposz hősei

Hex Hall

Jók és rosszak iskolája

Leiner Laura könyvei, azonbelül az én kedvenceim a Bábel, a Bexi sorozat és az Szjg (ezek nem fantasyk)

Remélem tudtam segíteni

2016. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9, jó, hogy elolvastad a kérdést, írta, hogy Leiner Laura összes könyvét olvasta.
2016. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!