Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szórakoztató regénynél mi az,...

Szórakoztató regénynél mi az, a terjedelem, amire már azt mondjátok, hogy sok?

Figyelt kérdés

Tudom, ez sokban függ a történettől, hogy hogyan van elmesélve, és képes-e magával ragadni, de mégis, van-e egy olyan oldalszám, ami fölött azt mondjátok, hogy "ez túl hosszú, hogy elolvassam"?


Kicsit azért aggódom, mert kb. 300 oldalasra terveztem a könyvem, és már a 350. oldalnál járok, de a történet vége még jóval arrébb van. (kb. még +100 oldal) szerintetek egy ifjúsági regény (18+nak ajánlott inkább, de nem egy erotikus történetről van szó) elbír ennyi oldalt?



2016. aug. 7. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a könyv, sztori, karakterek, az is oké ha 600-900 oldal. Triológiára/sorozatra is csinálhatod

Szóval oldalszámmal engem például nem lehet elriasztani.

Csak a rossz regényeknél sokallom a 200 oldalt is.

2016. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyén függő!! :D és persze , hogy olvasás közben, hogy érzi magát az ember..

Van olyan könyv, amit 1000 oldalon át is olvastam volna, de a legtöbbnél, még ha jó is .. 500/600 + - nál elkezdek " szenvedni ,, :D télen viszont inkább a hosszabb stb.. könyveket szeretem.!

Egyébként ; 300/ 400 szerintem ideális.. :) hamar olvasható, de lehet bele írni ezt azt ! :D

2016. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ideális oldalszám 500-600 körül van, viszont ha tényleg nagy jó, akkor többet is elolvasok. Csak az ilyen 800+-os könyvekkel általában az a baj, hogy bizonyos részeknél unalmas, és az ember legszívesebben átlapozna vagy 30 oldalt.

A 400-500 oldalt (ha tényleg jó), akkor játszva ki lehet olvasni.

2016. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!