Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki segítene? Szeretnék...

Valaki segítene? Szeretnék elolvasni egy könyvet a neve Forbidden, ami két testvér szerelméről? Szól.

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok benne, hogy ilyesmit szeretnék olvasni a fullszövege azt írja, hogy egy húg és bátyj szerelméről szól. Olvasgattam róla kritikákat és az egyik blogger ezt írta róla:


(Csak a közös megegyezésen alapuló testvér/testvér dologról van szó, a szülői vérfertőzésen én is kiakadok.)


Na most akkor ez mit is jelent? Féltesók? Vagy mi? Vagy csak két különböző személy gyerekei lesznek szerelmesek és szülők össze házasodnak?? Nem értem. Valaki magyarázza el, légyszi, hogy a blogger mit ért ezen. Előre is köszi.



#könyv #kritika #olvasás #két testvér szerelme
2016. aug. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Édestestvérek, megegyezésen alapuló szex van a történetben. Azaz mindkét fél akarja, és szerelmen alapul. Ugyanezt írja a blogger is.


közös megegyezés = nem az egyik akarja és a másik eltűri, nem erőszakos, hanem mindkét fél beleegyezésével történik.

2016. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2016. aug. 26. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt hányok. Csak nekem fordul fel ettől a gyomrom?
2016. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez csak egy könyv és csak,hogy tudd attól, amitől neked felfodul a gyomrod az olvasók a moly weboldalán 5* pontozták a könyvet.:D szerintem jó olyan könyvet olvasni, ami nem a mai nyálas kategóriába tartozik h happy endes, mert ennek a könyvnek szomorú a befejezése és nem megszokott témájú. És mielőtt bárki letámadna én se támogatom ezt a vérfertőzés izét, de kíváncsi vagyok erre a könyvre ennyi.
2016. aug. 27. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

elolvastad végül? :)

Ha nem és még van kedved akkor szerintem mindenképp vágj bele, nem fogod megbánni, mert csodálatos könyv, pedog hidd el én nem szoktam minden könyvre ezt mondani, de ez a könyv remek :)

2017. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!