Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Léteznek ilyen könyvek?

Léteznek ilyen könyvek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy a Cecil Hotel történetéből készült-e könyv változat? Kerestem interneten,de nem találtam... Esetleg tudtok hasonló rejtélyes halálesetekről,balesetekről vagy kísérteties helyekről szóló könyvet ajánlani (pl.hasonlót az AHS sorozathoz)? Köszi

2016. aug. 27. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A Dyatlov hegyen történtekről most találtam egyet. Dead Mountain a címe.

Aztán kicsit kevésbé misztikus és más is, de Deborah Blumtól a The Poisoner's Handbook a toxikológia kezdeteiről szól, a régi nagy esetekről.

A Tamam Shudról (Somerton Man) is van, bár arról lehet nem túl jókat hallani.


Az AHS nekem eléggé... eltúlzott giccs és színpadiasan túljátszott volt, szóval nem biztos, hogy ezek tetszeni fognak neked.


Rejtélyekről van egy podcast is, amit mostanában találtam, a Thinking Sideways. Pár részt hallagattem meg, (pl. Lori Erica Ruffról) nem rossz..

2016. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! El fogom őket olvasni :) Azért írtam az AHS-t,mert elég híres és hátha az igaz érdekesebb karakterekről vagy helyekről találnék valamilyen olvasnivalót. Például a Fekete Dáliáról szóló könyvet szerettem. A Psycho-t és a Hetediket kiemelkedő filmeknek tartom.
2016. aug. 27. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Redditen van egy sub, az UnresolvedMysteries, de az leginkább gyilkosságokról és eltűnésekről szól. Itt ilyesmikről beszélgethetsz másokkal.

Az AHS-t nem akartam nagyon leszólni, de nekem kicsit sok volt a tipikus gusztustalan-sokkoló dolgokból. Nem féltem tőle, de nekem sok ilyen horror dolog már annyira sok, hogy nem feszült leszek tőle, hanem elröhögöm az egészet. :D

2016. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ésssss ezt figyuzd! Pont most volt egy könyves kérdés ott. [link]
2016. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre nem fogok unatkozni :D
2016. aug. 28. 10:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is találtam egyet,a címe Az Ördög a Fehér Városban. Ez H.H.Holmesról szól,akiről mintázták James March-ot. Esetleg azt olvastad? Megéri megvenni?
2016. aug. 28. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Beleolvastam az elejébe. Állítólag jó. Ennél többet nem tudok mondani.
2016. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!