Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az akkor szakítsunk könyvről...

Az akkor szakítsunk könyvről vélemény? (leinerLaura)

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 19:02
 1/9 anonim válasza:
80%

Imádtam! 😊

Bár Lea személyisége eleinte nagyon idegesített, végül hozzászoktam 😊

Voltak kétségeim, hogy hogyan lehet egyetlen egy napot leírni 300+ oldalon, de Laura ismét egy fantasztikusat alkotott. 😊

2016. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mindenki Laura egyik leggyengébb könyvének tartják, de nekem az Illúzió után az egyik kedvencem. Nagyon jól lett megírva, jó volt ez a változás Lia személyiségben, mert én valahogy rengeteg hasonlóságot találtam Reni és Zsófi között. Igaz az elején engem is idegesített Lia, sőt gondolkodtam is, hogy nem olvasom végig a könyvet, de nagyon jól döntöttem, hogy végigolvastam. Imádtam! :)
2016. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is imádtam. :) A Bábel után ez a kedvenc Leiner Laura könyvem. Sokkal jobban szerettem a/az SzJG-nél is.
2016. szept. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szabados Réka válasza:
100%

Leges-legjobb Leiner könyv!!!♡♡♡

Egy nap alatt olvastam el, de imádtam, olyan helyzeteket úgy tudott leírni, hogy én teljesen kész voltam!

Nem értem miért tartják ezt Leiner leggyengébb könyvének:/

2016. szept. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát most ki olvasom a Bexi sorozatot és utána neki kezdek <3
2016. szept. 8. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Én nagyon szeretem, és nem tudom miért szólják le ennyire sokan. Bár, ízések és pofonok. Nekem talán Lia személyisége beképzelt volt, de ilyen emberek is vannak. Senki se tökéletes. Így nekem még élvezetesebb is volt, mert így sokkal valóságosabb az egész.Viszont az ötlet szerintem eredeti. nem gondoltam volna, hogy egyetlen éjszakát így le lehet írni!És mégis. Nem sorolom a kedvenc könyveim közé, de érdemes elolvasni:)

2016. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.Én pont télen olvastam,a Bábelt nyáron.

Szerintem nagyon jó könyv,vannak benne poénok,csalódás,szerelem,utálat...minden ami kell egy tininek,és teljesen reális.Mint minden Leiner Laura könyv.UUU a Bexit most olvasod? :D

2016. dec. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon tetszett pedig UTALOK OLVASNI azért nem semmi egyetlen egy éjszakát 300 oldalba leírni de egyébként mivel nem olvastam ki mert nem szeretek olvasni valaki leírni nekem a véget? Kibekulnek?
2018. ápr. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziaa, én imádom

Nagyon vicces és hangulatos, és az is nagyon jó, hogy Lea személyisége eltér pl. Reniétől

2022. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!