Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok A kis herceg...

Mit gondoltok A kis herceg című regényről?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Imádok olvasni, de ezt valahogy nem sikerült.

Többször nekikezdtem, de rövid kínlódás után mindig volt valami érdekesebb és ezt félretettem azzal, hogy "majd folytatom"

2016. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem, számomra a gyermeki énnel való szakításról szól az egész könyv, és nem is hosszú az egész, szóval nagyon gyorsan el lehet olvasni. Ismerek olyat is, aki mindig elsírja magát, hogy ha végigolvassa azt a könyvet. De nem ez Exupéry-nek a legjobb könyve, inkább csak olyan érdekesség.
2016. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, évente egyszer minimum előkerül. De mégis azt gondolom, hogy indokolatlanul van ennyire felkapva.

Nagyon-nagyon sok jó könyv van, de mégis ezt ajnározzák mindenhol.

Én arra gondoltam azért, mert rövid, 1 óra alatt el lehet olvasni, így aki nem olvas könyvet az is végigjut rajta. Aztán azt hiszi ez a világ legjobb könyve, mert mást még nem olvasott :D De ez csak az én véleményem.

2016. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én imádom !! Anno egy nagyon jó tanárom ( kb mint egy mesemondó ) borzasztó szépen olvasta fel nekünk! Azóta az ő hangjával van a fejemben. :)

Sajnos elhagytam a könyvet költözéskor. De mindenképpen be fogom szerezni, hogy ott legyen a könyvespolcomon és bármikor hozzá élő vehessem ! ^_^

23/L.

2016. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sándorjános ***** válasza:
A gyermekkoromból csak az illusztrációk maradtak meg belőle a fejemben, de amikor húsz évesen eldöntöttem, hogy kideritem mi van a képek és a megfogyatkozott emlékeim közt, akkor nagyon nagy pozitiv csalódás volt. Leginkább nem is a vége, hanem a finom jelzések és apró utalások voltak, amik igazán megmozgatták azt a fajta melankóliát bennem, ami a gondolkodásom megváltozásából fakadt. Meg ott van például az első rész a "rajzolj nekem egy bárányt"-al. Kb. az lehetett gyermekkoromban az első pillanat, amikor megismerkedek azzal, hogy működik a vizuális absztrakció elmélete.
2016. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiskoromban mindig olvasták nekem, de akkor nem tetszett. Közel 18 évesen elővettem és rájöttem, hogy nagyon jó, csak nem értettem. Érdemes elolvasni, elgondolkodtató.
2016. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!