Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha választhatnátok egy könyvet...

Ha választhatnátok egy könyvet, az eddig olvasottak közül, ami " leírja az életeteket " melyik lenne az? (:

Figyelt kérdés

Illetve, ha egy könyvet átélhetnétek, melyiket választanátok ??


+ Eddigi legelgondoltatóbb ..

&

Ami a legjobban hatott a lelketekre ??


Kíváncsi vagyok! :D :P



2016. szept. 7. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:
* leg elgondolkodtóbb !!
2016. szept. 7. 23:17
 2/9 Whitneyy ***** válasza:

Legjobban hatott a lelkemre : Stephen King: Tortúra. Ez a könyv lélekölő, de imádom:D


Átélném: ez nem kérdés, J.K.Rowling: Harry Potter sorozat. #HOLAROXFORTLEVELEM?!

2016. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Garpe ***** válasza:

E. Berne: Emberi Játszmák


Igen mélyen hatott a lelkemre és azt hiszem egy bizonyos szemszögből leírta az életemet.

2016. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RoseTyler ***** válasza:

Olyan nincs, ami leírná az életemet. Idézőjelben sem. :D


Amit átélnék:

Brandon Sanderson: Ködszerzet trilógia


Legelgondolkodtatóbb:

Daniel Quinn: Izmael


Legjobban hatott a lelkemre:

Peter S. Beagle könyvei

2016. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, az első kérdésre nem tudok válaszolni, de a többire igen:D


Amit a legszívesebben átélnék, az a Percy Jackson sorozat Rick Riordantól (irány a félvér tábor!!).


A legelgondolkodtatóbb (hmm ezen el kell gondolkodnom XDD) esetleg C. J. Roberts - Fogoly a sötétben, és azért, mert elgpndolkodtam rajta, hogy ilyenek tényleg vannak, ez egy létező dolog, és milyen szerencsések is vagyunk mi, akiket ez elkerül(t).


Legjobban hatott a lelkemre... az jó, ha rosszat álmodtam tőle? XDD Mert akkor Ann Aguirre - Razorland trilógiájának a második része volt az. Ha pedig ez így nem ér, akkor Jessica Parktól a Lélegezz velem, mert megmutatja, milyen erős is a szerelem és hogy a múlt árnyait le lehet győzni, csak egy kis segítség kell.

2016. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Egy különc srác feljegyzései tökéletesen leírja az életem, ha választhatnék én is a Harry Pottert élném át, a legelgondolkodtatóbb... Hmm, az számít, hogy hihetetlenül sokat agyaltam az Airhead trilógián, hogy milyen lenne, ha ez a valóságban is megtörténne, és ha velem történne, mit csinálnék. Ami pedig a legjobban hatott a lelkemre A tizenharmadik boszorkány volt. Nem tudom, miért, de így érzem.
2016. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amelyik leginkább leírja az életemet: Ez vagyok én, Zlatan Ibrahimovic. Tudom, hogy furán hangzik, főleg lány vagyok és, hogy semmi közöm sincs a sportokhoz... De Ibra mentalitása nagyon hasonló az enyémhez. A könyv hangulata pedig az életem alaphangulát adja vissza :)) Csupa vicces meg tragikus dolog ...


Legelgondolkodtatóbb: 1984. Örök kedvenc...


Legjobban hatott a lelkemre: Elfújta a szél, főleg a vége... úgy sírtam, mint egy...


Amit átélnék: Gyűrűk ura (lehetőleg túl is élném :)))

2016. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami a legjobban leírja az életemet az Martin Amistól a Siker. Főként Terence életének előmenetele.

A "legelgondolkodtatóbb"-kategóriába elég sok könyv kerülhetne. A legutóbbi az vitathatatlanul Totth Benedek Holtversenye. Ugyanakkor ott vannak Bret Easton Ellis regényei. Azok az írásai, amiknek nincsen különösebb történetük, mégis vannak bennük olyan momentumok, amelyeken napokig gondolkozom. Imádom a karaktereit, a gondolkozásmódját és a stílusát.

Ami a legjobban hatott a lelkemre az Wilde Dorian Gray arcképe. Éppen egy nagyon durva, tinédzseres hormonbajjal kevert, brutális pillanatomban kapott el és kimondhatom, hogy megváltoztatta az életemet. Wilde összességében olyan, amilyen én szeretnék lenni. Dorian az a férfi, akire minden nő vágyik legbelül és a végéig hittem, hogy képes megváltozni. Az ő bukása döbbentett rá arra, hogy nincsenek tündérmesék és hogyha egy rosszfiúra van szükségem, akkor elfogadom őt olyannak, amilyen. Igazából az az emberi őszínteség és tisztaság, ami süt a szereplőkből, minden olvasás alkalmával új dolgot az az életemhez.

2016. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek !! :) a könyvekre pedig rákeresek ! ;) :D
2016. szept. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!