Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha bizományiban ( akár Antikvá...

Ha bizományiban ( akár Antikvárium akár sima ) kb milyen árakon veszik át a könyveket? (:

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy eleg sok mindentöl függ..

de pl. egy ( 14' 15' 16 ' - ban nyomtatott könyvet, ami olvasatlan! nagy veszteséggel veszik át ? )

Illetve, pár db van összesen.

- 4 db új!

- 3/4 régebbi.

- egy angol nyelvű füzet.

Csak azért érdeklődöm, hogy megéri - e bemenni Bp- re ezert vagy jobb privát eladni ?? :)


A válaszokat előre is Köszönöm! :)



2016. szept. 8. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:

* Ha bizományiba szeretném vinni.

elég sok mindentől függ .

2016. szept. 8. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
HA tudod inkább privat módon vagy vaterán ad el. Az antikvárium nevetségesen keveset ad ha egyáltalán beveszik.
2016. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hiába hirdetem :/ a

Régieket 4oo.- ért, az Új / Olvasatlan darabokat pedig áron alul.. De sokalják !

2016. szept. 8. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
A neten könyvet eladni sok idő, minimum hónapok. De ha ott nem tudod eladni, az antikvárium se fogja átvenni.
2016. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Antikváriumok még kevesebbet adnának mint amennyit kérsz.

Én szoktam járni antikváriumokba könyveket venni, és mindig ott van az antikvárium mellett egy bácsi aki az utcán árulja a könyveit. Tőle vettem Agatha Christie könyveket db/ 300 forintért. (ennyit kért a bácsi) Kérdésemre, hogy miért nem az antikváriumban értékesíti inkább, azt mondta, hogy a csak pár könyvet vettek volna be 50-200 font között. Pedig volt ott Orosz nagyszótár is. (már bánom, hogy nem vettem meg tőle)

2016. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen könyveket akarsz eladni? hátha érdekel engem.
2016. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jujj nem ilyen hu de tudományosak vagy valami..

Igaziból 4 vadi új! Egyet átlapoztam csak, nem az van benne, aminek hirdették, egyet unokahúgom átolvasott 1x , egybe bele lapoztam, de nem az én világom! és van egy, amiből véletlenül kettő lett! :)


Azért ha gondolod üziben elküldhetem ! :)

2016. szept. 8. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Filléreket adnak, válogatnak. Pénzéhes élősködő a többség. Amikor meg venni akarsz, nem tudják, mit kérjenek.
2017. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elküldheted nekem, hogy milyen könyveket akarsz eladni. Hátha érdekel.
2017. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!