Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bookdepository megbízható?...

Bookdepository megbízható? Vélemény?

Figyelt kérdés
Árak, plusz költség, szállítás, stb. Mindent mondjatok!! :)

2016. szept. 17. 22:00
 1/3 RoseTyler ***** válasza:
Én egyszer rendeltem eddig tőlük. Mindkét könyvem megérkezett. Azonos napon adták postára őket, az egyik kb. egy hét múlva itt volt, a másik kb. egy hónap múlva.
2016. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

NINCS plusz költség. Nem, semmi nincs.

Árak? Hát mennyit látsz az oldalon, annyi.

Két országba is rendeltem már, összesen kb. 20 könyvet. Minden megjött, minden okés volt, a maximum idő kb 1,5 hét volt.

2016. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Rengeteget rendeltem már - utoljára 20 perce, a Sunstone kérpegényt.


Az egiyk elgjobb oldal, ahonnan köynveket lehet rendelni. Ha pedig angol köynvet akarsz, voltaképp sokkal jobb, mint Magyarországon bármeliyk bolt, mert BÁRMIT kivisznek ingyen.

Le is van írva egyébként elég világosan, hogy ingyenes a szállítás.

Az olyan ünnepekkor, mint a karácsony viszont késhet a csomag, az elképesztően sok megrendelés miatt, így 2-3 nap heylett akár 1-2-3 hét is lehet a várakozási idő - ha az utolsó pillanatra hagyod.


Ezt leszámítva a kedvenc oldalam, az akciók nagyon jók, nincs rendelési limit, az is, az pedig, hogy nincs psotaköltség, a tökéletes húzóerő.

2016. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!