Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék a páromnak egy...

Szeretnék a páromnak egy könyvet adni ajándékba. Stephen Kingtől a Borzalmak városára gondoltam. Viszont láttam hogy van belőle film is, de nem tudom hogy látta-e már. Milyen lenne utána elolvasni ezt a könyvet?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy ha esetleg látta a filmet akkor érdemes lenne-e még megvennem a könyvet. Nem akartam direktben rákérdezni, de végső esetben lehet, hogy az lesz. Olvasta már a Ragyogást és azt nagyon szerette. Ezért gondoltam hogy újra egy King könyvet kap. Vélemények alapján a Borzalmak városát néztem ki, de ha mondanátok még hasonló könyveket annak nagyon örülnék. Kedvenc könyve egyébként az Engedj be!/Hívj be!
2016. szept. 19. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaziból egy könyv, jóval másabb, mint egy film.. mélyebb, erősebb , nem szednek ki belőle fontos momentumokat, stb.. :D

Szerintem nyugodtan megveheted ! :)

2016. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvastam a könyvet, és nem tudtam letenni, annyira izgalmas volt. Pedig korábban láttam a filmet is (A Tobe Hooper által rendezett változatot). Utóbb megnéztem az újabb filmet, ami jobban ragaszkodik a könyv cselekményéhez, de az nemigazán tetszett. Bátran vedd meg neki!
2016. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!