Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi Metro 2033 könyvek sorrendje?

Mi Metro 2033 könyvek sorrendje?

Figyelt kérdés

Hali! Nem sokára végzek a Metro 2033 c. könyvvel és teljesen beszippantott. Szóval elhatároztam, hogy kiolvasom a többit is, de nem tudom melyikkel folytassam.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen sorrendben kéne haladnom a sorozattal?



2016. szept. 20. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A Metro 2033 közvetlen folytatása a Metro: Last Light nevű játék, utána következik cselekményben a Metro 2035. A 2034 más szereplőket követ végig, akikből néhány visszatér a 2035-ben. Kiadási sorrendben érdemes olvasni, esetleg beiktathatod a játékot is. Az Univerzum könyvek pedig teljesen különálló történetek.
2016. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nincsnevem:) válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés de azért leírom.


A sorrend (könyv + játék)


Metro 2033 (könyv és játék ugyan az)

Metro 2034 - Metro Last Light (a 2034-es könyvben nem Artyom a főszereplő, de elvileg a 2034 és a Last Light egy időben fut, ne kérdezd hogyan, én se értem)

Metro 2035

És elvileg a játék sorozat harmadik része a 35 után fog folytatódni.


Mindenképp olvasd sorban a könyveket (33-34-35), és akkor érteni fogod a dolgokat! A 34 kicsit unalmas volt(szerintem), de még így is hozta a Metro szintet!


Remélem tudtam segíteni!


És szerintem a 33-as könyv jobb volt mint a játék (pedig a 33 az egyik kedvenc játékom:D).

2017. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nincsnevem:) válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a 2035 a Last Light után folytatódik.
2017. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!