Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvenni a Nerve -...

Megéri megvenni a Nerve - Idegpálya című könyvet?

Figyelt kérdés
Láttam a filmet, és imádtam, de azt hallottam, hogy a könyv más, mint a film. Aki már olvasta leírná, hogy mennyiben más, és, hogy amúgy milyen a könyv?

2016. szept. 27. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok neked élménybeszámolóval szolgálni, de neten fennvan a könyv pdf-ben, ingyen (rágugliztam, tényleg). Tölsd le, és kukkants bele, akkor lesz egy halvány gőzöd róla, hogy milyesmi. Szerintem adj neki vagy húsz oldalt, ha bejön, simán megveheted.
2016. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg más nagyon más de szerintem nagyon jó mind a kettő szánomra élmény volt olvasni egy nap alatt ki is olvastam szóval szerintem vedd meg de minimum olvasd el neten
2016. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagyon jo volt a konyv nekem kicsit jobban is tetszett mint a film. Viszont az egesz tortenet mas pl:

vee baratnoje nem egy ribi a konyvben (azzal a pasival sem smarol)

A probak masok

A finaleban egy egesz csapat szerepel

vee felenkebb

stb. Meg van am rengeteg

De erdemes elolvasni nagyon joo volt

2016. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!