Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem depis. ér...

Tudnátok nekem depis. ér vagdosós könyveket mondani?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy van egy lány aki mondjuk vagdossa magát és jön egy fiú....na innen már mindenki tudja!

Vagy ehhez hasonlót!

És valaki kérlek mondja meg nekem miről szól a Gyönyörű sorscsapás című könyv!



2016. okt. 1. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Gugli bedöglött?

[link]

2016. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyet írok... csak ott a fiú vagdossa magát.
2016. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egy lany megismerkedik egy fiuval, eloszor tagadja az erzeseit, mert a fiu a multjara emlekezteti, ami elol menekul, de kesobb 'sotet' titkok is kiderulnek. 18+ jelenetek vegul, imadtam olvasni:) 15/l
2016. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyönyörű sorscsapás


Bámulatos olvasmány, csupa nagyszerű szereplővel, izgalmas és nagy sóhajtozásokra és széles érzelmi skálával.

Részlet:


"Travis rákönyökölt az asztalra, és előrehajolt, barna szemét rám szegezte. - Szóval veled mi az ábra, Gal? Általában vagy férfigyűlölő, vagy csak engem utálsz?

- Szerintem csak téged - mormoltam.

Felnevetett, a hangulatom mulattatta. - Nem igazodom el rajtad. Te vagy az első lány, aki szex előtt viszolyog tőlem. Nem jössz zavarba, ha velem beszélsz, és nem próbálod meg magadra irányítani a figyelmemet.

- Nem taktika. Csak nem kedvellek.

- Nem volnál itt, ha nem kedvelnél

2016. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jennifer Niven : Veled minden hely tagyogó


*ragyogó

Kicsit bonyolultabb a felállás , mert két öngyilkos szeret egymásba , életem legeslegjobb könyve :)

2017. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm!
2017. máj. 3. 20:40
 7/8 Wiviq válasza:
13 reasons why, magyarul 13 okom volt című könyv eléggé elgondolkodtató és a csaj öngyilkos lesz benne. Ebből csináltak egy sorozatot is, ha akarod meg is nézheted. Nekem véleményem szerint nagyon elgondolkodtató.. és tetszik nagyon. Csak ajánlani tudom hogy nézz utána.
2017. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wiviq válasza:
Meg a "Suicidal room"-ot, vagyis az "öngyilkosok szobája"-ját is csak ajánlani tudom. Youtube-on megtudod tekinteni. ;)
2017. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!