Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki lehetne adni a történetemet...

Ki lehetne adni a történetemet? 13/L

Figyelt kérdés

Nemrég unalmamban írni kezdtem. Anyukám elolvasta és azt mondta, hogy ezt el kéne vinni egy könyvkiadónak. Mivel az anyukák elég elfogultak a gyermekükkel szemben, ezért szeretném idegenek véleményét is kikérni.

A történetet privát üzenetben küldeném az érdeklődőknek. Kérlek, legyetek velem őszinték!



2015. szept. 13. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Elküldheted, de szólok, hogy kb. minden 2. kistini azt hiszi, kiadják majd a történetét...
2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hali!

Nekem jöhet.

De ha szerelmi történet, tiniprobléma, erotikus regény akkor inkább ne küld el, az összes tini arról ír, és egyik sem érdekel.

2015. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Pszichológiai.
2015. szept. 13. 17:59
 4/22 anonim ***** válasza:
Küldd. ^-^
2015. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne elküldöd?
2015. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológiai? Honnan tudsz bármit is 13 évesen a pszichológiáról? :D Netes pszichológiai könyvek olvasgatása meg érdeklődés a tudománya iránt még nem minden.
2015. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted. Vannak kiadott versesköteteim, és egy barátnőm 15 éves volt, amikor az első könyvét kiadják. Kíváncsi vagyok.
2015. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm,. akinek 14 évesen kiadták a krimijét, szóval egyáltalán nem lehetetlen. :) Vannak ügyes emberek már ilyen korban is. És ha érdekli a pszochológia, az miben fáj egyeseknek?

Én is kíváncsi vagyok rá, elküldheted.

2015. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez kösönőviszonyban sincs a pszichológiaival. Szép, változatos a szókicsned, de rettentően bele akarod ezt erőltetni minden egyes mondatba, fölöslegesen. Pl. ez:

"Vad, göndör fürtjei ott rakoncátlandoktak a lány homlokán, szanaszét csontos nyakán, végig cirógatták keskeny vállait, majd végül a háta közepe felé megállapodtak, s nyugalomba tértek. Meleg, védelmező tekintetében megnyugvást talált boldog, boldogtalan."


Már egyszerűen fárasztó, erőltetett.

Nem egy helyen pedig teljesen értelmetlen vagy nyelvtanilag helytelen a szöveg. Mielptt írni akarnál, inkább olvass sokat, tanulj mások stílusából egyrrézt, másrsézt olvasd el az írásod egy jó bő év múlva és már reálisabban fogod látni.

2015. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy nekem az fájna, hogy érdekli a pszichológia? Nem kértem részletet, nem is küldött a kérdező; 13 évesen képtelenség pszichológiáról jól írni, akármennyire is csodagyerek. Még nem élt eleget. Kiemelem még egyszer: még.
2015. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!