Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a regi ifjusagi...

Mi ennek a regi ifjusagi regenynek a cime?

Figyelt kérdés
Kozep iskolasok nyari taborba keszulnek aminek a helyet ugy akarjak kivalasztani, hogy felutik a foldrajz atlaszt de azt kiragta egy eger. /Ha jol emlekszem akkor vegul is oda mennek ahol pont kiragta./ A taborban szamhaborut kezdenek a rivalis gimnaziummal. Maga a regeny a szamhaboru meneterol szol. Film, vagy talan filmsorozat is keszult belole.

2016. okt. 5. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez a Nyár a szigeten című regény Csukás Istvántól? A kirágott atlasz nem rémlik nekem, de a többi stimmel. A film címe Nyár a szigeten - Le a cipővel!
2016. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vegig bongesztem az a leheto legteljesebb listat kulonfele oldalakon retro magyar ifjusagi filmekrol es sorozatokrol, de nem talaltam meg. Az altalad emlitett filmel is talalkoztam, lattam is regen es emlekeztem is ra, de sajnos nem azonos azzal amit keresek. Minden esetre koszonom a valaszodat!
2016. okt. 7. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy a Le a cipővel! Ezek szerint nem 😞
2016. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!