Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kpop fannak milyen konyvet...

Kpop fannak milyen konyvet erdemes venni?

Figyelt kérdés
Szulinapra lesz, erdeklni ez egesz azsiai kultura, Korea, es gondoltam valami erdekes konyv jo lenne. Mit ajanlotok?

2016. okt. 5. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

The orphan master's son? (magyar, csak angol címe van)

Vaaagy most vannak a szökött észak-koreaiak könyveinek nagy mániája. Menekülés a 14-es táborból, A lány hét névvel, Nélküled mi sem vagyunk, meg van egy másik, csak nem jut eszembe a címe. Libriben mindig szoktam látni. Én ezeket például nagyon szeretem.

Van Gangnam style könyv is, de azt nagyon nem ajánlom adni egy kpop fannak. :)


Esetleg nem tudom mennyire tud angolul, vagy te mennyire szeretnél rendelni, de ha megtudakolod pl, milyen sorozatokat szeret, lehet belőlük kis képregényt rendelgetni.

2016. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia tudom hogy nagyon későn írók de hátha valakinek még jó lesz ez a válasz xD én a Kiáltok, miért nem hallod?! című könyvet ajánlom de ízlések és pofonom^^
2019. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!