Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miert ilyen keves az orvosos...

Miert ilyen keves az orvosos fanfiction?

Figyelt kérdés

Szeretnek elkezdeni a wattpaden egy Grace klinikas fanfictiont. De ahogy neztem nagyon keves ilyen tipusu mufaj van a neten magyarul.

Es persze hol tudnek talalni?

Titeket erdekelne amugy egy Grace klinikas fanfic?

Valaszok privatba is johetnek. Elore is koszonom.



2016. okt. 11. 07:20
 1/5 anonim válasza:
Nem erdekelne.
2016. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg fanfiction-t olvasok és írok. Grace klinikásat én magam nem, viszont rengeteg van belőlük: százával, sőt: ezrével.

A "titok": angolul kell olvasni/írni!


[link]


[link]

2016. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan Grace Klinikás nem érdekelne. Nem tudom miért, de az valahogy nem lopta be magát a szívembe. Pedig egyébként imádom az orvosos sorozatokat.


Valószínűleg amiatt van olyan kevés fanfic a témában, mert ha jól akarja csinálni az ember, igen komoly kutatómunkát igényel. Pl. én is belekezdtem egy olyan sztoriba, aminek az ötletét egy kórházas sorozat adta. Akármennyire is az emberek közti kapcsolat benne a lényeg, azért ha egy autóbalesetes esetről írok, nem árt képben lenni.

2016. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem érdekelne. Ha elkezded dobhatnál egy linket :)
2016. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyen kevés, mert a fanfiction írók többsége fiatal, maximum sorozatokból informálódnak az orvosos dolgokról és amint belekezdenek, megakadnak, mert nem tudják a dolgokat realisztikusan, valósághoz hűen bemutatni/leírni.
2016. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!