Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani könyvet?...

Tudnátok ajánlani könyvet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már régen nem olvastam és már nagyon hiányzik, de egyszerűen amerre megyek, nem látok normális könyvet x( Tudtok valami olyan ifjúsági könyvet ami tizenévesekről szól és van köze a művészethez (pl. a főszereplő művész akar lenni, nagyon szeret rajzolni stb.)? Ha igen, nagyon köszi!!! :)

2016. okt. 11. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Hűvösvölgyi suli 1-6

Bábel(talán)

Bexi-sorozat

Hirtelen ennyi,jó olvasást,remélem segítettem és valamelyik elnyeri a tetszésed!

2016. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát itt egyik sem rajzolással kapcsolatos :/ De azért köszi.
2016. okt. 11. 21:26
 3/9 anonim válasza:
70%
Éjangyal trilógia. A főszereplő tizenéves, a mestere szerint a gyilkolás müvészet, vérrel festegetnek benne. Minden kritériumodnak megfelel.
2016. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Istenem, miért kell ilyen bunkónak lenni?? Ide se kell többet kérdést kiírnom.

Igen, én mindent ilyen komolyan veszek, mert elegem van,hogy mindenki bánt mindig, és mindenhol.

2016. okt. 11. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ? :)

2016. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Bunkó? Már megbocsáss kedves kérdező, de egyáltalán nem volt bunkó a #3-as hozzászóló. Ami azt illeti, teljesen igaza van. A gyilkolás is művészet. Ha megfelelően csinálják/csináljuk.

Ha meg mindenki bánt téged, akkor vágj vissza és ne hagyd magad. Nem tudom, miért kell kis nebáncsvirágnak lenned. Nyisd ki szépen a szácskádat. Jesszusom...

2016. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű könyvet is lehet ajánlani?


Mert ha igen, akkor ajánlom Jenn Bennett - The Anatomical Shape of a Heart című könyvet :)

2016. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Márciuska ***** válasza:

Ezt olvasd el! Bosnyák Viktória: Elképesztő!

Különleges tinik, akik festményekbe tudnak belemenni. És az egyikük lerajzolja képregényben. És a képregényrészletek is benne vannak a könyvben! Ezt tuti neked találták ki! És lesz folytatása is!

2016. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon köszi! :) Ez tetszik :)
2016. okt. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!