Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nálatok, hogy néz ki a toplist...

Nálatok, hogy néz ki a toplista? (:

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 13. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

1. ugyan azok a tortenetek csak mas korulmenyek kozott..

2. ha a konyv fantasztikus de a hatuljan levo leiras valami borzalom..

3. ha a konyv tul vontatott,oke szeretem mikor szepen lassan derulnek ki a dolgok de pls, egy pl 300 oldalas konybol 100 oldal ne szoljon mar a semmirol..

4. Ha a konyv nagyon jo, egy jo sztorival de a vege elvan cseszve, na annal nincs idegesitobb mikor osszecsapjak a veget..

5. Ha tobb szemszogbol van irva a konyv, en az olyat nem szeretem, elolvasom de inkabb elkerulom az ilyen konyveket.

6. ha a konyvet egy kivulallo meseli,ezis olyna hogy elolvasom de elkerulom az ilyeneket, mert nem tudom bele elni magam, nem tudom a foszereplo helyebe kepzelni magam..

azt hiszem ennyi

2016. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Ha van egy alapból nagyon jó és nagyon izgalmas könyv, de néha beszúrnak 1-1 olyan szinten unalmas fejezetet valami mellékszálról,hogy megőrülök.

2.Ha igazából nincs is vége...várd ki a következő kötetet,köszi.

3.Ha egy könyvben rettentő sok név van az elég zavaró az elején.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2016. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Iszonyatosan erőltetett, életszerűtlen szleng. "Csumika van haver, mi a 'zújs?" Na ilyet nem mond senki. Csak egy 60 éves fordító, aki nem tud mit kezdeni a szleng lefordításával.

2. Jelentéssel bíró nevek idióta lefordítása. Az is rossz, ha gondolkodás nélkül tükörfordítják, mert nem feltétlenül hangzik jól magyarul az ami angolul. A másik véglet meg amikor elszáll a fordító, és valami teljesen random hülyeséget talál ki.

3. Ha túltolják a szerelmi szálat. Bocsi, nem érdekel, nem ezért olvasok fantasyt és sci-fit.

4. Ha tele van a könyv olyan szereplőkkel, akik nem ugorják meg a "három dolog tesztet". Ez az én személyes tesztem. Ha egy karakterről nem tudok mondani három dolgot, ami magára a karakterre vonatkozik belsőleg, és nem az eseményekre, akkor az egy rosszul kidolgozott karakter. A főszereplő ne legyen ilyen.

5. Amikor mérhetetlen mennyiségű ellenséget mészárol le egy kis csapat. Bónusz, hogy ha máskor meg csak egy-két hasonló ellenséggel szemben is már bajok vannak.

2016. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!