Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani jó könyveket?

Tudtok ajánlani jó könyveket?

Figyelt kérdés

Olyan könyvekre gondolo ahol egy lány egyetemre megy és ott megismerkedik egy fiuval vagy valami iylensmi... vagy akár olyana is lehet gondolni hogy a csaj elkötözik a szüleivel igy uj suliba kell járjon vagyis ilyen Young/Nem Adults könyveket keresek....Ezeket a könyveket olvastam már :

Ana Todd - Miután sorozat (Második kedvenc könyvem♥♥)

J. Lynn - Várok rád

Rachel Van Dyken-Egyetlen (Nagyon tetszett)

Jennifer L. Armentrout - Luxen sorozat(Csak az első rész tetszett)

Jamie McGuire -Gyönyörű sorscsapás(Kedvencem ♥)

Katie McGarry-Feszülő hur sorozat 1. rész

Lacy Weatherford- Bizsergés

Simon Elkels - Tökéletes Kémia

Molly McAdams- Kétesélyes szerelem

J. Sterling- Hibátlan játék (imádtam *-* a vége valami iszonyat jó )

Lisa De Jong - Amikor esik...

Kirsty Moseley-A fiu aki bemászott az ablakomon



2016. okt. 14. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Fallen sorozat (Most készül belőle a film ❤❤❤)

Senkinek sem kellesz!

Alaska nyomában (Figyelem! Nagyon haragudni fogsz John Greenre hogy így fejezte be! Miután elolvastad késztetést érzel majd, hogy eldobd a könyvet!)

Anna és a francia csók (csak az első része tetszett)

Vérbe öltözött Anna (szintén "könyveldobós" kategória, de a végét leszámítva tetszett)

2016. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ...mindegyiket megnézem ha valamelyik megtetszik ... Ha valakinek még vannak ötletei könyvekre az nyugottan kommenteljen! :)
2016. okt. 16. 11:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánuk néztem ezeknek a könyveknek de eggyik sem tetszik ... ne szeretem a fantasy ksenkinek sem kellessz elég nyomasztó könyvnek néz ki na mindegy ha valaki tud még ajánlani könyveket akkor irjon!
2016. okt. 16. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Alyson Noel - Lúzerek és bálkirálynők
2016. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a Miután sorozat a második kedvenced, ahogy írtad, akkor biztos nem lehetsz több 16-nál (és ez az írásodon is meglátszik amúgy). Már bocs, de hogy lehet azt a valamit szeretni? :D

Molyon mindegyik része 70% körül van, a goodreads-en meg 3.70 körül, ami hát.. irtó kevés.

Bár amikor kezdtem az olvasást, nekem is bejött mindenféle sz.rság, mint pl. Abbi Glines könyvei. Ma már el nem tudnám olvasni az ilyenfajta "műveket".

2016. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az életkorom határozná meg azt, hogy milyen könyvet szeretek olvasni...És azt végképp nem hiszem hogy az írásomból kilehetne találni hogy hány éves vagyok, hiszen a mai 30 évesek közül is van aki még így sem ír... És az a könyv lehet hogy van akinek nem tetszik de ilyen a világ különböző emberek vannak különböző izlésekkel... :)
2016. okt. 20. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Kelly Oram: Cinder és Ella

Az írónőtől vannak még ilyen jó könyvek ha érdekel.

Christian Bieniek: A szűz jegyében?!

Amiket felsoroltál mind olvastam, szóval remélem ezek is tetszeni fognak.

2016. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!