Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SPOILER! Folyamatosan követem...

SPOILER! Folyamatosan követem az attack on titan manga részeket, de sajnos csak magyarul és németül tudok. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A 85.86. manga nem jött ki magyarul így csak angolul tudtam részleteket kiszedni belőle. Valaki nem írná meg nekem a lényeget vagy mi a titánok eredete célja stb?

#manga #titán #shingeneki
2016. okt. 17. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy Ymir Fritz nevű nő alkut kötött az ördöggel (jelentsen is ez bármit) és megkapta a titánok erejét. Ő lett a legelső titán.

A halálakor a lelkét 9 részre osztotta, így 9 titán lett, akik létrehoztak Eldia királyságát és elpusztították a Marley királyságot, leigáztak mindenkit.

A Marley királyság túlélő a háttérben tervezgettek, ellenságeskedés lett a titánok között is, majd a Marley kiráyéság túlélői valahogy a 9-ből 7 titánt likvidáltak.

A Fritz király pedig elmenekült egy szigetre, Paradisre, ahol létrehozta a saját királyságát és a népe titánjait beleépítették 3 falba, hogy védjék a többieket.


Marley győzelmet aratott, de az ellenség egy része a földjeiken maradt, így a Yeager család is, akiket egy gettóba zártak. Eren apja, Grisha húgát megölték a Marley katonák, és Grisha apja elmondta neki a fentebbi történetet. Majd később Grisha megtudta, hogy megölték a testvérét és belépett az eldiai felkelők közé.

A királyi család egyik tagja, Dina Fritz, meglátogatta őket, feleségül ment Grishához és megszülte Zekét! A jelenlegi Beast/Ape Titant, aki így Eren testvére.

A Marley királyság megakarta támadni Paradist, hogy erőforrásokhoz jusson és megszerezze a legelső titán erejét. Bejelentették, hogy birtokolják 7 titán erejét, amit annak a 7 gyereknek fognak adni a gettókból, akik a legnagyobb potenciált mutatják.

Grisha nekik adta Zekét, hogy katona legyen, kapja meg az egyik titán erejét és belülről pusztítsa el Marleyt.

Csakhogy Zeke elárulta Grishát, Dinát, és az összes felkelőt.

Akiket ezért Paradisba küldtek=titánná alakították őket és a szigetre vitték.

Tehát az intelligens titánok (Zeke, Reiner, Berthold, Annie és Ymir) valszeg a 7 legelső titánok erejének a birtoklói, míg a "normál" emberevő titánok a Marleyből száműzött eldiai származású emberek, akiket azzal büntettnek, hogy titánként kell örökké élniük Paradis szigeten és a saját népük tagjait enniük.

2016. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Spolier: Ymir biztos nem azok egyike. Már csak azért is mert több mint 60 évig a földeket járta titánként. Csak azért tudott vissza térni mert megette Reiner és Berthold egyik társát aki shifter volt szintén.
2016. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt mondtam.

9 titán volt, 7 volt Marleynál.

Én ebből arra következtetek, hogy csak 9 alakváltó volt, akik közül 7 Marley. Így a 7 egyike volt Reinerék haverja. Őt megette Ymir, alakváltó lett, és így egyike a 9 titánnak.

És ha így van, akkor már 6-ot ismerünk a 9-ből:

Eren

Reiner

Bert/Armin

Annie

Ymir

Zeke

2016. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!