Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és az elátkozot...

A Harry Potter és az elátkozott gyermek c. könyvet megéri megvenni? Jó könyv lett?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Még csak a felénél tartok, de nekem eddig nem tetszik. :( Pedig nagyon vártam a magyar megjelenést de sajnod csalódnom kellett. Az is nagyon zavaró, hogy csak a színdarab szövegkönyve, tehát párbeszédeken kívül semmit sem ír. Meg úgy az egész sztori nem fogott meg :(
2016. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam de elvileg egy nagy fanservice az egész.
2016. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri:)


A rengeteg negatívum után félve vettem meg a könyvet, és nagyjából az 50.-edik oldalig egyáltalán nem tetszett, de nem a szövegkönyv miatt (az nem olyan zavaró, egy idő után megszokod), hanem mert irdatlan nagy marhaságokkal volt tele és a szereplők sem voltak valami könyvhűek.

Aztán kb.a 150-edik oldal körül beindult a cselekmény, és 2-3 óra alatt ki is olvastam, ami nálam nagy szó mert szeretek hetekig olvasni egy könyvet.De szó szerint nem tudtam letenni, még akkor sem amikor néha olyan lehetetlen dolgok voltak benne hogy a fejemet fogtam tőle:D

Viszont nagyon nosztalgikus érzés volt olvasni, a 2 főszereplő teljesen szerethető,és volt benne nem egy olyan dolog ami az eddigi könyvekben lezáratlan maradt és nagyon szép befejezést kapott itt:)

Nem egy helyen meg is környezetem a cselekményeket, és mire a végéhez eljutottam azt kell hogy mondjam hiányzik, szívesen olvastam volna még tovább.


Persze nem egy eredeti Rowling féle Harry Potter volt ez, inkább olyan mint egy jól megírt fanfiction, de szerintem túl sok negatívumot kap, nem olyan rossz amilyennek mondják, én kellemesen csalódtam benne:)


Olvasd el nyugodtan és ne tántorítson el az eleje, az tényleg borzalmasan van megírva.De összeségében jó könyv.

2016. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen igen igeen. En egyszeruen imadtam az egeszet.
2016. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nos, én hatalmas hp rajongó vagyok,ezeken a könyveken/filmeken nőttem fel, és én őszintén megmndom, megbántam hogy elolvastam :( Életem legnagyobb csalódása volt.
2016. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 akio1082101 válasza:
Nem
2020. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!