Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vörös pöttyös könyvek?

Vörös pöttyös könyvek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a vörös pöttyös könyveket, de nem szeretek a neten olvasni én szeretem fogni a könyvet, nem pedig a telefont, viszont most nem engedhetem meg magamnak, hogy vegyek könyveket. Szegeden lakok és ott van egy nagy könyvtár, a somogyi. Szerintetek ott vannak ilyen jellegű könyvek?

2016. okt. 27. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész és megnézed, azért ez nem ilyen marha komplikált.
2016. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan könyvtár, amiben ne lennének vörös pöttyösek. Nálunk a faluban egy nappali méretű könyvtár van, mégis rengeteg vörös pöttyös van. A városi nagykönyvtárról ne is beszéljünk:D

Egyébként nincs weboldala a könyvtárotoknak? Mert a megyének ahol lakom, van egy külön online oldala ahol kóddal és jelszóval belehet lépni és meglehet keresni melyik könyvtárban található a könyv amit szeretnék, ki van-e kölcsönözve, elő is jegyezhetem illetve meghosszabbíthatom a kölcsönzési időt, így nem kell berohangálnom külön a városba.

2016. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Dehogy nincs: [link] Még csak regisztráció sem kell hozzá:)
2016. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!