Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiera Cass-Párválasztó. Segít...

Kiera Cass-Párválasztó. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Hány èves kortól ajánlanátok? Vannak benne véres jelenetek? Gyilkosságok? Megràzó jelenetek? Erotika?

2016. okt. 30. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is semmi ilyesmi nincs benne :D mar egy 10 eves is siman elolvashatna, inkabb romantikus:)
2016. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak mondanám, hogy tényleg alapból romantikus történet, viszont a 3. részben picit elfajulnak a dolgok (SPOILER: *Celeste, Maxon szülei, meg Americának az apja és az egyik szobalánya meghal*). De a kérdezőnek válaszolva, én inkább akkor ajánlanám, ha nem vagy rosszul a ( nem annyira) véresebb jelenetektől. Megrázó jelenet az van egy pár, bár inkább sírósnak mondanám azok közül néhányat. Úgyhogy szerintem 13-14 éves kortól nyugodtan olvasható (ja, és erotika egy nagyon-nagyon kevés van benne emlékeim szerint).
2016. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12től max, mert vannak benne olyan részek, amik nem egy 10évesnek valók, én olvastam mindegyik részét, 14éves fejjel úgy gondolom, hogy ez a legjobb korosztály, a 14!

Meg rá van írva a könyvre az ajánlás

2016. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem 12 éves kortól nyomhatod simán :DDD Király könyv
2016. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 vagyok és IMÁDOM ezeket a könyveket! (Mármint a Párválasztót,Elitet és az Igazit.).12-től csak ajánlani tudom fiatalabbnak inkább ne.Jó olvasást!
2016. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 10 en olvastam tökéletes volt,most vagyok 12 így is imádom:)
2020. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9 10
2020. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!