Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná írni nekem az...

Valaki le tudná írni nekem az Árnyvadász Akadémia köteteit sorban?

Figyelt kérdés
És azt, hogy esetleg minek a kiegészítő kötetei, mert valahol azt olvastam, hogy valaminek a kiegészítései, vagy csak kapcsolódnak valamelyik másik könyvsorozathoz :)

2016. nov. 4. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam kiegészítő kötetet:


Az Árnyvadász Akadémia (1.)

Az elveszett Herondale (2.)

A Whitechapel réme (3.)

Csak árnyékok (4.)

Az imádott gonosz (5.)

Sápadt királyok, hercegek (6.)

Keserű szájíz (7.)

Tűzpróba (8.)

Örök éjre szánva (9.)

Kétszer száll alá az angyal (10.)

2016. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm :D

De nem lehet hogy valaminek a folytatása? Csak mert az első rész tartalomleírása úgy kezdődik mintha lenne előtörténet :/

2016. nov. 5. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ezekben a könyvekben otthon, de nem a Bane krónikákra, és A Végzet Ereklyéi, Pokoli szerkezetek sorozatokra gondolsz?

Mert ott is láttam olyat, hogy árnyvadász. Nem tudom egy világban játszódnak-e.

2016. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagggyon utólag, amikor valószínűleg már megvan a válasz:

Az eredeti sorozat a Végzet ereklyéi (Csontváros, Hamuváros, Üvegváros...) Ott az egyik szereplő életének a folytatása, csöppet spoileres. A Bane krónikák is ilyen, a Pokoli szerkezetek meg amolyan előzmény az eredeti sorozathoz.

2017. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!