Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki jártas és elolvasta az...

Aki jártas és elolvasta az Eragon cimű könyvet azokat kérdezem hogy ugyanolyan élvezhető e a 3. kötet mint az első kettő? (Nem spoilerekre vagyok kíváncsi csak arra gogy nincsenek e túlzottan elnyújtva leírásokkal).

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 20:14
 1/5 janatan válasza:
52%
Én múlt héten fejeztem be a Brisingr-t és nagyon meg vagyok elégedve vele! Azt vettem észre hogy ahogy haladok a részekkel egyre jobb lesz úgyhogy hajrá, én csak ajánlani tudom.
2016. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hozza a korábban megszokott szintet. Nekem az első rész volt a kedvencem a sorozatból, ez valahogy pörgősebb, jobban olvastatta magát (legalábbis számomra). De ha a másodikat nem találtad vontatottnak, akkor a 3. és a 4. részt sem fogod.
2016. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az 2. ugyanannyira tetszett mint az első :)
2016. nov. 15. 07:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, és számomra állandó volt a minőség, egyik részt sem élveztem jobban, mint a másik hármat.
2016. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ellentmondanék az előző hozzászólóknak mert a 3. igenis túlnyújtott. Több helyen érezhető, h ez és az csak azért került bele, h az időt hozza az író, mert egy negyedik könyvet is akar. Nem hiába nyilatkozta anno Paolini, h 3 részes lesz a könyv és végül 4 lett. A 4. rész pl hemzseg a felesleges részektől amiktől én falra másztam. Pl. ez nem spoiler, mert lényegtelen rész, van benne egy rész ahol kb. 2 oldalon azt ecsetelei, h az egyik őrnek milyen a körme... Eröltetett nekem már a vége, pedig szeretem a szériát.
2016. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!