Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt a konyvet hol tudnám...

Ezt a konyvet hol tudnám megvenni?

Figyelt kérdés
Az Eragon 3. Részét keresem, a Brisingr-t. Rengeteg könyvesboltban jártam, sehol nem volt. Eleg régóta kutatom. :D Egyik helyen azt mondtak hogy érdemes lenne megnézni antikváriumban. Az lenne a kérdésem, hogy valaki tud oylan helyet ahol biztos, árulják meg a könyvet? (Antikvárium, esetleg könyvesbolt, Budapest környéken!)

2016. aug. 24. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

esetleg próbáld meg előjegyeztetni (pl bookline.hu-n, de a libri honlapján is lehet)

akkor ők megnézik, hogy be tudják-e neked szerezni


van egy oldal, a moly.hu, ahol ha regisztráltál, be tudod jelölni hogy ezt a könyvet megvennéd vagy elcserélnéd

hátha másnak megvan (nem tudom ez mennyire hatékony, én még nem próbáltam, de összejöhet)


antikváriumokban meg úgy lenne érdemes keresni, hogy előtte felhívod őket és csak akkor mész el oda, ha megerősítik, hogy náluk ez megvan


láttam, hogy meg szeretnéd venni, de addig könyvtárból is ki tudod kölcsönözni vagy pdf formátumban elolvasni

2016. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet online a Libri.hu-n és a konyvcity.hu-n.
2016. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszokat, es a könyvtár nekem is eszembe jutott kesobb, szoval lehet hogy az lesz. :)
2016. aug. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!