Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud nekem 16 éves...

Valaki tud nekem 16 éves lányoknak való romantikus regényeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Collen Hoover Hopeless című könyvére, és Kody Keplinger könyveire és a romantikus vöröspöttyös könyvekre.

Légyszi minél hamarabb válaszoljatok,mert megőrülök attól hogy nem olvashatok.:D

Előre is köszönöm!



2016. nov. 19. 09:48
 1/7 anonim válasza:

Obszidián, mondjuk ez nekem annyira nem.. :D

Végül is Harry Potter akár, szerelmi szál van benne.:) Vagy Eragon és annak további részei. :)

Vaaagy az Apa, randizhatok egy lovaggal? című könyv, minap vettem, de nagyon pozitív kritikákat olvastam. Továbbá, Leányrablás Budapesten, ez inkább krimi,de van min izgulni.;)

Vagy akár a Soha határa, ez egy isteni könyv!!!!!! Utazás, lelki összeköttetés egy másik nemből valóval..zenék, kalandok. Egyszerűen imádtam!

Jó olvasást! :)

2016. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Okváth Anna: Szonáta gordonkára és kávédarálóra

Imádtam! Az egyik kedvenc könyvem. Mindenkèpp olvasd el. :)

2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A Szent Johanna Gimi ,sima ifjúsági regény de a csajok imádják!
2016. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Leiner Laura : Szjg, Bábel,Bexi-sorozat, Akkor szakítsunk.

Hopeless ( van három része a másodiknak és a harmadiknak a címére nem emlékszek, de beírod, hogy Hopeless és egyből kihozza) Én szó szerint faltam a sorokat, minden mondatát imádtam. Nekem egyik barátnőm ajánlotta. Először félve kezdtem neki, hogy nem is ismerős sehonnan meg amúgy is, mi ez. Meg az eleje kicsit zavaros volt, de utána éjszakánként is alig tudtam letenni. A Leiner Laura könyveknél sose féltem, már régóta olvasom a könyveit, úgyhogy tudtam, hogy nagyon jó lesznek. Csak ajánlani tudom ezeket:)

Még van egy nagy kedvencem a Duff. Az annyira eszméletlenül jó, hogy ahw *-*

Nekem régen volt bajom a címekkel, hogy ha valaminek kicsit tömeg címe van, vagy furább, érdekesebb, azt hittem, hogy akkor már nem lehet annyira jó. Hát rohadt nagyot tévedtem. Elolvastam a címét. Duff. Milyen hülyeség, gagyi lehet. Elkezdtem és ez is mint a többi könyvnél vagy azoknál is jobban megtetszett,mert olyan szinten jó, izgalmas és tök vicces és ari az egész, hogy ha valaki nem olvassa el szerintem valami nagyon jóból marad ki! Mindenképp olvasd el ezeket! A Duff-ból van film is, de szerintem mindenképp a könyvvel kezd, ha elkezded, mert az a legjobb. Ha elolvastad bármelyiket kérlek írd meg

2016. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előző vagyok. A teljes címe:

1. Colleen Hoover Hopeless: Reménytelen

2. Colleen Hover Losing hope (srác szemszögéből)

3. Colleen Hover Finding Cinderella ( barátnő szemszögéből, nagyon jó )

2016. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Duff: Designated Ugly Fat Friend
2016. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem láttam, hogy írtad a Hopelesst bocsi:(

De egy újabb olvasó *-*

2016. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!